Як приймати синій йод.

Синій йод стимулює діяльність щитовидної залози, захищає організм від мікробів і вірусів, бере участь в обміні речовин і знімає нервову напругу. Він є сильнодіючим препаратом, який в короткі терміни відновлює організм.
Вам знадобиться
  • - консультація лікаря;
  • - вода;
  • - розчин йоду;
  • - крохмаль.
Інструкція
1
Перш ніж почати використання препарату, проведіть нескладний тест і перевірте, чи достатньо йоду у вашому організмі. Нанесіть трохи звичайного йоду на внутрішню сторону ліктьового згину. Зачекайте 8 годин. Якщо через цей період часу пляма зникне, це означатиме, що йоду в організмі недостатньо. Якщо пляма буде помітно протягом 12 годин, значить, йоду в організмі вистачає і приймати його не потрібно.
2
Візьміть склянку або чашку об'ємом 250мл і налийте туди 50мл теплої води (30-35 градусів). Розведіть у воді 1 чайну ложку (10г) картопляного крохмалю і додайте 1 чайну ложку 5% спиртового розчину йоду. Закип'ятіть 200мл води, остудіть її протягом 5 хвилин і повільно залийте в ємність з крохмалем і йодом, безперервно помішуючи дерев'яною ложкою. Ви отримаєте темно-синій в'язкий розчин. Зберігайте його в холодильнику протягом 18-20 днів, поки він не втратить синій колір і свої лікувальні властивості. Перед вживанням не забувайте збовтувати препарат.
3
У більшості випадків синій йод приймають по 8 чайних ложок 1 раз в день через 30 хвилин після їди і запивають звичайним киселем. Проведіть 5-денний курс лікування і зробіть 5-денну перерву. Потім приймайте по 8 чайних ложок через день. Тривалість лікування призначає лікар. Якщо ваш організм ослаблений, скоротіть дозу до 2-3 чайних ложок. Пам'ятайте, що синій йод не поєднується з іншими лікарськими засобами. Тривалість лікування залежить від результатів. Якщо дефіцит йоду спостерігається, продовжите прийом препарату. Якщо організм наситився йодом, призупините лікування. Перевірте результати, провівши тест. Проведіть його один раз в 10 днів.
4
Якщо у вас виникла алергічна реакція на йод, прийміть натщесерце 3-4 таблетки активованого вугілля. Якщо у вас гіперфункція щитовидної залози, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, утримайтеся від застосування препарату.
5
Майте на увазі, що синій йод має антибактеріальні властивості, бореться з атеросклерозом, знижує рівень холестерину і цукру в крові, очищає судини, підвищує імунітет і заспокоює нервову систему.