Як зробити кольорові очі на чорно-білому фото. Як у фотошопі прибрати жовте світло.

Кольоровий деталь на чорно-білому зображенні - ефектний прийом, яким досить часто користуються дизайнери. Втім, цей прийом цілком під силу і починаючому користувачеві програми для редакції зображень.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - чорно-біла фотографія.
Інструкція
1
Відкрийте файл з чорно-білою фотографією в провіднику, клікніть на його іконці правою кнопкою миші. У меню, знайдіть опцію «Відкрити за допомогою». Зі списку програм, в яких можна відкрити зображення, виберіть Photoshop.
2
Може виявитися, що ваше чорно-біле зображення збережено в колірному режимі Grayscale. Щоб отримати можливість працювати з кольором, переведіть зображення в режим RGB. Для цього використовуйте опцію RGB Color з групи Mode меню Image.
3
Створіть шар, на якому буде знаходитися кольорова складова фотографії. Це можна зробити, використавши команду Layer з групи New меню Layer. Можете просто клікнути по знаходиться в нижній частині палітри шарів кнопці Create a new layer.
4
В палітрі інструментів клацніть по інструменту Brush Tool. Виберіть колір, в який збираєтеся фарбувати очі. Для цього клацніть по верхньому з двох кольорових прямокутників в палітрі інструментів і підберіть потрібний відтінок.
5
Зафарбуйте темну частину очей вибраним кольором. Якщо фотографія виявилася великого розміру і відкрита у вікні редактора в двадцяти відсотках від свого реального розміру, пересуньте вправо повзунок в палітрі Navigator. За допомогою мишки перемістіть червоний прямокутник в тій же палітрі на область фотографії, з якою ви працюєте.
6
Змініть режим накладання шару з кольоровим плямою. Для цього виберіть потрібний режим із списку Blending Mode в палітрі шарів. Непоганий результат може вийти в режимі Color або Color Burn, але для того, щоб вибрати кращий варіант, переберіть всі можливі режими накладення.
7
Якщо потрібно, зітріть частину кольору, який ви нанесли поверх зіниць. Для цього виберіть інструмент Eraser Tool і видаліть їм все зайве.
8
Якщо вас не зовсім влаштовує колір, в який ви пофарбували очі, відкоригуйте його. Це можна зробити, відкривши вікно налаштувань командою Hue/Saturation з групи Adjustment меню Image. Відрегулюйте відтінок повзунком Hue. Якщо потрібно, змініть насиченість регулятором Saturation. Яскравість накладеного кольору відкоригуйте регулятором Lightness.
9
Збережіть фотографію під ім'ям, відмінним від назви вихідного файлу. Для цього використовуйте команду Save As з меню File.