Як прати куртку в машинці. при Який температурі прати куртку.

Верхній одяг вимагає особливого догляду, так як зіпсувати її неправильної пранням в машинці досить просто. Для того щоб виріб прослужило кілька сезонів, необхідно дотримуватися певних правил, що стосуються того, як прати куртку.
Вам знадобиться
  • - вода,
  • - миючий засіб або пральний порошок.
Інструкція
1
Перед тим як прати куртку, уважно ознайомтеся з інформацією з чищення речі, зазвичай міститься на бирці, пришитою до шву. До деяких виробів додаються докладні анотації у вигляді пам'ятки по догляду, яку бажано зберегти. Якщо на бирці зображений перекреслений двома перехресними лініями трикутник, значить, прання куртки в машинці заборонена. Рекомендація прати виріб вручну зображується у вигляді руки, зануреної в воду.
2
Після цього перевірте всі кишені, дістаньте з них все. Іноді в кишенях забувають гроші та документи, які після контакту з водою приходять в непридатність. Потім застебніть всі блискавки і покладіть куртку в барабан.
3
Насипте у відсік машинки пральний порошок, але краще всього використовувати рідкий миючий засіб для прання. Воно буде легше отполасківается.
4
Прання куртки в машинці повинна здійснюватися при тій температурі, яка вказана на ярлику. Найчастіше виставляється обмеження в 30-40 градусів. Якщо прати куртку при більш високій температурі, тканина може деформуватися або злиняти. Виставите режим прання. При використанні прального порошку бажано виставити функцію додаткового полоскання, що дозволить уникнути появи розлучень на куртці.
5
Якщо на бирці куртки стоїть значок заборони віджиму, що виглядає як квадрат, в якому намальовані три вертикальні смужки, обмежте дану функцію в пральній машині. Переважно перуть куртку в делікатному режимі, при найменших кількостях обертів виріб краще збереже форму.
6
Після закінчення прання струсіть куртку. Легка верхній одяг може сушитися на мотузці, а куртки з наповнювачем сушаться горизонтально.
Корисна порада
Якщо планується прання куртки з наповнювачем з пуху, можна покласти в барабан пральної машинки два-три м'ячика для великого тенісу. Під час прання вони будуть збивати наповнювач, і він не зім'ятою.
Верхній одяг, особливо світла, досить швидко брудниться і її доводиться кілька разів на сезон відносити в хімчистку. Ну, з тонкими куртками все зрозуміло, їх можна прати і вдома. А от як бути з одягом з пуху, що вимагає спеціального догляду? Багато хто, віддаючи такі речі в хімчистку, отримують в результаті зіпсовану річ, яку вже не можна носити. Пухові куртки і речі на синтепоні можна випрати і вдома, тільки важливо знати як.
Вам знадобиться
  • спеціальний порошок, ні в якому разі не відбілюючий і не висветляєтся;
  • відпираються засіб для кольорових речей або для вовняних виробів
Інструкція
1
Спочатку зверніть увагу на ярлик на виворітній стороні куртки , який підкаже, як краще прати цю річ. Деякі куртки взагалі не рекомендується прати в пральних машинах, або не використовувати стадію віджиму в них. Крім того, якщо куртка не сильно брудна, краще вручну запрати затерті ділянки одягу порошком з щіткою. Проведіть вологе чищення, і цього буде достатньо для несильно забрудненої речі.
2
Якщо ж одяг дуже брудна і відіпрати вручну її не вдасться, покладіть куртку в пральну машину, поставте програму для делікатного прання, налаштуйте мінімальну кількість оборотів, скасуйте режим віджимання, якщо необхідно, і починайте прати. Оптимальний час прання - 45 хвилин.
3
Після того, як машина закінчила свою роботу, витягуйте річ і гарненько збивайте її руками. Поки куртка буде сушитися, цю процедуру необхідно повторювати бажано кожні півгодини для того, щоб пух НЕ звалятися і випрати одяг був як нова.
Зверніть увагу
Ніколи не гладьте пухові куртки. Звичайного збивання руками під час сушіння буде цілком достатньо.
Корисна порада
Стирайте свій верхній одяг у пральній машині завжди окремо від інших речей. Вода повинна бути тепла, не більше 40 градусів, інакше одяг може злиняти. Якщо на куртці є хутряний комір, то краще його відстебнути. Якщо він пришитий до куртки, то краще звернутися в хімчистку.