Як відновити втрачений договір. втрачений договір Як встановити.

Якщо ви виявили, що ваш екземпляр договору був загублений, то зверніться в організацію, яка зареєструвала його, або до нотаріуса. У найкоротші терміни ви отримаєте завірений дублікат втраченого договору.
Інструкція
1
Зверніться до суду із заявою про припинення всіх справ, що ведуться від вашого імені, в тому випадку, якщо ви підозрюєте, що вашій копією договору могли скористатися інші особи в корисливих цілях.
2
Якщо ви самі не маєте можливості зараз займатися відновленням втраченого договору, зверніться до нотаріуса і оформите на ім'я особи, якій ви можете доручити цю справу, довіреність. У довіреності обов'язково обговоріть терміни виконання зобов'язань та повноваження довіреної особи.
3
Якщо ви оформляли договір у нотаріуса, зверніться до нього для того щоб він запевнив копію зі свого примірника цього документа. Якщо ж нотаріус, у якого зберігався примірник договору, склав повноваження, пошліть запит в регіональну Нотаріальну палату і з'ясуйте, кому був переданий його архів. Дізнатися адресу Нотаріальної палати вашого міста чи області ви можете, зайшовши на сайт www.notary.ru. На цьому ж сайті розміщена і інформація (адреси, телефони) про всі нотаріусів РФ, які мають ліцензію.
4
Якщо ви реєстрували договір купівлі-продажу квартири, договір дарування і т.п. в УФРС, напишіть відповідний запит в цю організацію, вказавши причину звернення і приклавши до нього квитанцію про оплату держмита. Протягом місяця з дня вашого звернення вам повинні видати дублікат договору.
5
Якщо ви втратили договір соціального найму житла, зверніться до Департаменту житлової політики (чи інший відділ міської адміністрації, що виконує аналогічні функції) і складіть запит на відновлення договору. Прикладіть до запиту копії документів, що засвідчують особу всіх наймачів житла.
6
При зникненні вашого примірника трудового договору, зверніться у відділ кадрів вашої організації і попросіть видати вам дублікат з примірника договору, що зберігається у вашому особовій справі. Дублікат повинен запевнити керівник організації, а також начальник відділу кадрів і головний бухгалтер.