Як вибрати трекінгові черевики. Які трекінгові черевики вибрати.

Збираючись у похід, де під ногами буде вже не асфальт, а земля, сніг або скелі, підберіть відповідне взуття, в якій вам буде комфортно. Поради, як вибрати трекінгові черевики, допоможуть вам правильно підібрати підходящу для активного відпочинку взуття, здатну витримати всі навантаження.
Інструкція
1
Перед тим як вибрати трекінгові черевики, врахуйте маршрут майбутнього походу, складність рельєфу місцевості, необхідність лазіння по горах, крутих схилах, скелях, а також вага вашого рюкзака, а потім приступайте до підбору підходящої взуття. По-перше, відвідайте спеціалізовані магазини, де представлені черевики для активного відпочинку, і подивіться асортимент. Візьміть з собою шкарпетки, на які ви зможете надіти черевики, а якщо ви зазвичай використовуйте спеціальні устілки - то і їх. Віддавайте перевагу Трекінгові черевики, виготовленим вручну із сучасних матеріалів, уникаючи моделей, виготовлених на потокової лінії.
2
По-друге, щоб підібрати трекінгові черевики, вибирайте модель з верхом з натуральної шкіри значній жорсткості, в яких голеностоп буде добре зафіксований. Віддайте перевагу черевикам із мінімальною кількістю швів, так як найбільш жорсткими вважаються моделі, верх яких пошито з великих шматків щільної шкіри. В таких черевиках ви легко зможете ставити ногу ребром, приміром, на крутому схилі, не боячись можливого вивиху. Зверніть увагу на підошву, яка повинна мати товстий поліуретановий амортизатор, а також пластиковий або шкіряний супінатор для додання взуття для активного відпочинку значній жорсткості.
3
Враховуючи, що вибір трекингових черевик в даний час досить широкий, розгляньте моделі, підошва яких характеризується спеціальним вигином, щоб нога зручно перекочувалася з носка на п'яту. Підошва черевик повинна бути обрезинена по всьому периметру, а для забезпечення нормального рівня водонепроникності багато виробників спортивного взуття використовують спеціальну мембрану. По-третє, обов'язково приміряйте трекінгові черевики перед їх покупкою, підбираючи їх точно за розміром, так як жорстка взуття практично не розношується.
4
Підбирайте розмір відповідних вам черевик так, щоб великі пальці ніг трохи не діставали до носка взуття, а шнурівка міцно охоплювала верх ваших щиколоток. Якщо розмір взуття для походу ви підібрали правильно, повинен залишатися зазор між п'ятою і задньою стінкою черевика до того, поки ви не зашнуруете таке взуття. Великі пальці ваших ніг не повинні торкатися шкарпеток черевик, інакше дана взуття під час походу буде натирати. Приміряючи трекінгові черевики, уникайте придбання моделі, занадто великий за розміром, так як в даному випадку ви ризикуєте під час походу натерти мозолі на п'ятах.