Як вирощувати худобу.

Щоб м'ясне скотарство було максимально інтенсивним, потрібно використовувати селекцію, використовувати необхідні корми для великої рогатої худоби, дотримуватись вимог до вирощування тварин м'ясних порід.
Інструкція
1
Розглядаючи методики, як вирощувати худобу, почніть з облаштування корівника, при цьому в приміщенні підтримуйте прохолодну і помірну температуру. Приміщення повинно бути обладнане ґратчастими статями, на які настилається підстилка із сіна або соломи, в корівнику також створіть годівниці для худоби і поїлки. Для інтенсифікації м'ясного скотарства, по-перше, застосовуйте селекцію, використовуючи методику високотехнологічного запліднення корів штучним способом. Осіменіння корів виробляєте так, щоб народження телят відбувалося практично безперервно протягом двомісячного періоду.
2
Використовуючи даний метод поповнення поголів'я, застосовуйте злагоджений підхід до осіменіння, здійснюйте контроль за коровами і телятами, комплектуйте однорідні гурти молодняку. По-друге, вирощування великої рогатої худоби, включаючи м'ясні породи, залежить від правильного годування молодняка і дорослих корів. Протягом першої доби після появи теляти на світло залишайте його разом з коровою, щоб він міг смоктати молоко матері, вже через добу молодняк можна переводити в окреме приміщення, але підгодовувати нерозведеним коров'ячим молоком їх слід протягом двох тижнів.
3
З третього тижня життя поїть телят перестав молоком, а обратом, додавайте в рідину антибіотики, мінеральні речовини, вітамін А, вітамін D. Встановлюйте норми випоювання телят залежно від їх подальшого призначення та племінної цінності. Особливу увагу приділяйте харчуванню племінних бичків, яке має бути в два рази інтенсивніше, ніж випоювання м'ясної худоби, призначеного для забою. Готуючи замінник цільного молока для телят, використовуйте суміш з фосфатується в рослинній масі та добавки тварин жирів, а також емульгованих яловиче сало.
4
Здійснюючи вирощування м'ясної худоби, привчайте молодняк з тритижневого віку до поїдання сіна, але при цьому вибирайте спочатку тільки мелкостебельное сіно гарної якості. Додавайте в корм молодняку комбікорми, призначені для годування телят, а також сіяну вівсянку, щоб організми телят могли отримувати протеїн в достатній кількості. Двомісячним телятам давайте крейда і сіль, а також мінерально-вітамінні премікси, до цього віку вівсянку в раціоні молодняка замініть сумішшю, що містить макуха, кормових дріжджів, висівок і злаків, а з тримісячного віку почніть привчати телят вже до зелених кормів.