Як вивчити анатомію швидко. Як вивчити топографічну анатомію.

Курс анатомії, що викладається у вищих навчальних закладах, вивчити за одну ніч нереально. Однак полегшити процес запам'ятовування матеріалу цілком можливо. Особливо при використанні сучасних технологій.
Інструкція
1
Уважно конспектуйте лекції з анатомії, ретельно замальовувати схеми частин тіла на аудиторних і практичних заняттях. Якщо на початку семестру ви не змогли записатися на індивідуальні заняття в «анатомічці», запишіться на інший час, але не відкладайте їх на період сесії.
2
Якщо ви хочете тільки здати анатомію, дізнайтеся, за якими підручниками навчався викладач, провідний у вас цей курс. Якщо ж ви хочете дійсно розбиратися в анатомії, використовуйте для цього всі можливі підручники і атласи.
3
Якщо ви вивчаєте анатомію людини, зайдіть на сайт http://anatomiya-atlas.ru, на якому розміщений анатомічний атлас під редакцією Р.Д. і Я.Р. Синельникова. Його можна читати в режимі онлайн або завантажити за відповідним посиланням. Прочитати або скачати цей атлас можна і на сайті http://medknigi.blogspot.com, на якому можна знайти й інші підручники та посібники з анатомії.
4
Вам може допомогти і англомовний сайт http://www.visiblebody.com. На цьому сайті представлені 3D-моделі всіх частин людського тіла. Однак для того щоб скористатися всіма можливостями для вивчення анатомії за допомогою матеріалів, розміщених на цій сторінці, ви повинні непогано розбиратися і в англійській медичній термінології.
5
Щоб полегшити запам'ятовування латинських найменувань, виберіть собі відповідний підручник латинської мови, зайшовши на сайт http://latinum.ru. Візьміть його в бібліотеці або купите в магазині.
6
Якщо ви вчитеся в сільськогосподарському вузі, то, зайшовши на сайт http://paxgrid.ru, ви зможете записатися на індивідуальну або групову конференцію-екскурсію по віртуальному анатомічній музею. В музеї представлені розбірні 3D-експонати різних домашніх тварин (у тому числі кішок і собак), «попрацювавши» з якими, ви зможете набагато легше запам'ятати призначення тих чи інших частин тіла і їх назви російською та латинською мовами.