Як прибрати подряпини на кузові автомобіля. після миття автомобіля з'явилися подряпини на кузові що робити.

При експлуатації на лакофарбовому покритті будь-якого автомобіля неминуче залишаються легкі подряпини. Дрібні подряпини можуть не призводити до корозії кузова, а просто псувати його зовнішній вигляд. А от великі подряпини являють собою серйозну небезпеку, оскільки можуть стати причиною появи корозійних процесів, а це значно скоротить термін служби авто.
Вам знадобиться
  • - різні види поліролі;
  • - фарба;
  • - лак.
Інструкція
1
Щоб прибрати з поверхні кузова легкі подряпини, які порушують тільки верхній шар фарби або лакофарбове покриття просто вигоріло і обвітрилося, використовуйте неабразивних поліроль. Її склад являє собою спеціальну пасту, яка очищає поверхню кузова автомобіля і заповнює мікроскопічні подряпини, роблячи його блискучим і гладким. Після декількох мийок полірування потрібно повторити.
2
Щоб прибрати плями і так звану «волосянку» (подряпини, які добре видно на поверхні фарби, але не відчуваються на дотик), використовуйте малоабразивних поліроль. Нанесіть її на кузова і ретельно розітріть ганчіркою. В результаті такої обробки «волосянка» зникне, і чужорідні плями теж. Крім того, використання малоабразивних поліролі дозволить уповільнити поглиблення дрібних подряпин і тріщин на лакофарбової поверхні.
3
Якщо ж подряпина на кузові автомобіля відчувається тактильно, заповніть її спеціальним олівцем або кольоровим воском. Після цього тріщина стане зовсім непомітно, особливо, якщо зверху її заполірувати. Але це дозволить приховати подряпину лише на час, після декількох мийок вона з'явиться знову, і операцію потрібно буде повторити.
4
Великі подряпини або відколи можна прибрати, а точніше замаскувати за допомогою спеціальної фарби. Для цього в технічній документації знайдіть номер фарби, якою забарвлений автомобіль. Придбайте два флакони, на зразок тих, в яких зберігається лак для фарбування нігтів. В одному з таких флаконів повинна знаходитися фарба, а в другому - безбарвний лак.
5
Знежирте поверхню відколу або подряпини (найкраще для цього використовувати ацетон), і нанесіть на неї шар фарби. Після того як фарба висохне, нанесіть на неї шар безбарвного лаку. При цьому бороніть потрапляння на поверхню пилу. Коли лак висохне, відполіруйте кузов. Після декількох мийок фарба перестане відрізнятися від основної.
Кожен власник автомобіля трепетно ставиться до зовнішнього вигляду своєї машини. Будь-яка маленька подряпина може надовго зіпсувати йому настрій. При локальному пошкодженні кузова не впадайте у відчай, адже дрібні подряпини на кузові ви можете усунути своїми руками. Озбройтеся нової губкою, махрової серветкою, серветкою з мікрофібри і абразивним засобом для видалення подряпин.
Інструкція
1
Почніть з того, що ідеально вимийте автомобіль, використовуючи мильну піну. Особливу увагу приділіть пошкодженому кузову. Навіть якщо ви вважаєте, що транспортний засіб знаходиться в чистому стані, майте на увазі: дрібні частинки пилу можуть негативно впливати на автомобільну фарбу.
2
Тепер дайте автомобілю час висохнути, потім насухо витріть серветкою ваш кузов. Увага! Не знімайте подряпину з мокрій поверхні автомобіля. Залишки вологи або мильної піни можуть значно послабити дію засобу, призначеного для видалення подряпин.
3
Тільки після того, як машина абсолютно висохла, можете приступити до видалення подряпин на її кузові. Попередньо випробуйте спеціальне абразивний засіб на непомітній ділянці автомобіля. Потім обережно нанесіть його на губку-аплікатор і втирайте в подряпину кузова, поки повністю не покриється подряпинами.
4
Принцип дії промислового засобу полягає в тому, що абразивний матеріал видаляє подряпину, знімаючи тонкий шар лаку, чому дефект стає непомітним.
5
Зачекайте, поки засіб підсохне, заберіть надлишки м'якою махрової серветкою. Якщо ефект недостатній, то повторіть процедуру, тільки використовуйте нову серветку. Через пару годин ваш автомобіль буде мати оновлений вигляд, а подряпину потрібно буде шукати.
6
Вибирайте абразивний засіб для видалення подряпин перевіреного бренду. Перед початком роботи закрийте абсолютно все протяги. Проводьте роботи в оптимальному температурному режимі від +5 до +25.
7
Існує інший спосіб видалення подряпин. Вам знадобиться кисть, чиста ганчірка, розчинник для фарби і мелкодисперсная шліфувальна паста. Очистіть ділянку з подряпиною від полірування й пилу. Протріть місце подряпини розчинником для фарби, потім нанесіть на нього мелкодисперсную шліфувальну пасту.
8
Промийте ділянку водою, а тепер висушіть його будівельним феном. Нанесіть фарбу на подряпину так, щоб заповнити пошкодження на однаковий рівень з поверхнею автомобіля. Фарба буде довго сохнути, а коли висохне, ви вирівняйте ділянку з подряпиною спеціальною фарбою. Відполіруйте закрашене місце, після чого нанесіть шар лаку для блиску.