Як приготувати картопляне пюре для грудничка. в шість місяців ніж починати підгодовувати картопляне пюре можна.

Найпростішим і швидким у приготуванні стравою в раціоні грудничка є картопляне пюре. Воно не тільки смачно, але і корисно, оскільки є джерелом вітаміну С, калію і ще 32 мікроелементів. Більш того, тепле картопляне пюре з великою кількістю молока корисно малюкам при кашлі, який нерідко проявляється вже на першому році життя.
Вам знадобиться
  • - один картопля середньої величини;
  • - молоко або вершки (20 г);
  • - 5 г вершкового масла;
  • - 5 мл солі.
Інструкція
1
Приготування картопляного пюре для грудничка нічим не відрізняється від звичайного способу. Тонкість цього блюда лише в консистенції пюре, оскільки вона повинна бути рідшою і не викликати проблем з ковтанням. А щоб пюре було ще більш поживним, можете додати крім молока і вершкового масла зварений круто яєчний жовток (1/3 частина) або вершки (20 г).
2
Щоб приготувати пюре для грудничка використовуйте тільки якісну картоплю. Не обрізайте пророслі або позеленіли бульби. Наявність в таких овочах токсичних речовин призведе до їх накопичення в організмі малюка, що в майбутньому може проявитися будь-яким видом алергії (харчової, лікарської та ін.).
3
Для приготування картопляного пюре використовуйте емальований посуд і очищену воду - бутильовану або з-під фільтра, оскільки рідка консистенція страви готується з використанням картопляного відвару.
4
Ретельно промитий, очищений і ще раз вимиту картоплю середньої величини розріжте на кілька частин (не сильно дрібно, щоб зберегти якомога більше корисних речовин). Залийте його невеликою кількістю води, щоб вона тільки покривала картоплю і на середньому вогні варите до повної готовності.
5
Далі розімніть його пластмасовою виделкою або протріть через пластмасове сито. Додайте в отриману масу картопляний відвар, вершкове масло - 5 г, розчин солі (25%) - 5 мл і для утворення рідкої консистенції додайте молоко або вершки (20 г).
6
З 7-8 місяців додавайте в картопляне пюре для грудничка протерту печінку, яловичий фарш, яєчний жовток. Це ще більш підвищить поживну цінність страви і зробить його ще смачніше.
Корисна порада
Будь-яке блюдо готуйте малюкові тільки на один прийом. Це дозволить уникнути розладу травлення через можливу псування продукту.