Як оформити виставку книг.

Головна мета виставки полягає в залученні уваги читачів. Але одне лише її наявність з цим завданням не впорається - важливу роль відіграє правильне оформлення книжкової виставки.
Інструкція
1
Визначтеся з напрямом виставки книг. Від цього буде залежати подальший рух по її оформленню. Виставка може бути інформаційною, рекламною, тематичної, присвяченій якоїсь дати чи виставкою новинок.
2
Порядок роботи над оформленням виставки наступний: виберіть тему і цільове призначення, підберіть книги та допоміжні матеріали, виробіть структуру виставки і приступайте до безпосереднього оформлення.
3
На першому етапі визначитеся з темою майбутньої виставки. Якщо тема виставки є великою - конкретизуйте її, зробіть упор на певний період або аспекти. Не менш важливу роль відіграє і визначення читацького призначення. Виставка, організована для школярів, навряд чи зацікавить більш дорослих людей. У той же час серйозна виставка, присвячена, наприклад, російському футуризму, молодшим школярам буде явно не цікава. Цей аспект враховуйте і при безпосередньому оформленні виставки.
4
Відберіть книги, які виставлятимуться. Залежно від напрямку виставки віддавайте переваги тим чи іншим виданням. Якщо це виставка новинок - розміщуйте найновіші, нещодавно надійшли книги. Тематична виставка повинна містити найбільш цікаві видання. Ексклюзивні книги, що містять більше рідкісну інформацію, підуть тільки на користь. Підберіть допоміжні матеріали, які додадуть виставці багатогранності. Це можуть бути відео або аудіоматеріали, картини, речі, що відповідають тематиці.
5
Розробіть структуру виставки. Визначте прийнятне число книг, їх розташування, придумайте ємне назва для виставки. Продумайте стиль оформлення, підберіть матеріали, які будуть використовуватися в якості декоративних. Важливу роль відіграє вибір кольорової гами і використовуваних шрифтів. Після вирішення всіх поставлених завдань приступайте безпосередньо до робіт з оформлення.
Зверніть увагу
Умови участі, послуги та ціни, розцінки на рекламу, бланки заявок. Каталоги учасників. Прес-релізи. Інформація про минулі ярмарках, календар на поточний рік.
Корисна порада
Декоративно-прикладне мистецтво, історичні виставки, фотовиставки, живопис, графіка, інсталяції. Виставковий зал Виставковий зал Федеральних архівів. · Три казки Олександра Пушкіна в рукотворних книгах Олександри Прегель. Графіка, книжкові виставки. Виставковий зал Виставковий зал журналу «Наша спадщина».