Як додати до реєстру.

Якщо виникає необхідність додати до реєстру ОС Windows нову гілку або ключ, то зробити це можна або в повністю ручному режимі, або з використанням допоміжних файлів. З усіма можливими варіантами доповнення реєстру допоможе впоратися стандартний редактор реєстру зі складу базових програм операційної системи.
Інструкція
1
Запустіть редактор реєстру за допомогою ярлика "Мій комп'ютер" на робочому столі або пункту «Комп'ютер» в головному меню - клацання по ньому правою кнопкою викликає контекстне меню, в якому є потрібний пункт («Редактор реєстру»).
2
Створіть резервну копію реєстру перед початком внесення до нього змін. Для цього призначений пункт «Експорт» в розділі «Файл» меню редактора - виберіть його, а потім введіть назву файлу, вкажіть місце зберігання бекапа і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Якщо у вас є файл, в який в текстовому вигляді збережена інформація для додавання в розділи реєстру HKEY_USERS або HKEY_LOCAL_MACHINE, то спочатку виберіть у лівій панелі один з них, а потім розкрийте в меню додатка розділ «Файл» і виберіть рядок «Завантажити кущ». За допомогою діалогу, що відкрився знайдіть і відкрийте потрібний файл.
4
Якщо у вас є reg-файл з інформацією для внесення до реєстру, записаної відповідно до встановленого для таких файлів стандарті, то виберіть в тому ж розділі меню редактора рядок «Імпорт». У діалоговому вікні знайдіть і відкрийте цей файл. Інформацію з файлів з розширенням reg можна додавати в реєстр і без цього додатка - досить подвійного клацання по іконці файлу в Провіднику або на робочому столі з наступним підтвердженням операції.
5
Якщо файлів немає, то перейдіть в той розділ, куди слід внести зміни. Клікнувши правою кнопкою по вільному простору, відкрийте контекстне меню, а в ньому перейдіть в розділ «Створити». Залежно від того, що саме потрібно додати в поточну гілку реєстру, виберіть або рядок «Розділ», або один з п'яти перерахованих там типів змінних.
6
Введіть назву створеної гілки або ключа і натисніть enter. Якщо була створена змінна, то клікніть її рядок правою кнопкою і виберіть в контекстному меню пункт «Змінити». В результаті відкриється форма з набором полів, що відносяться до цього типу змінних - заповніть її та натисніть кнопку OK.
7
Закрийте редактор реєстру по закінченні редагування.