Як зробити гнома.

Сьогодні ми будемо робити з вами м'яку іграшку - гнома. Нам потрібні різнокольорові клапті тканини відповідних розмірів, поролон, вата або інший наповнювач, коробочка від сюрпризу з шоколадного яйця, нитки, голки, бусинки і, звичайно ж, фантазія.
Вам знадобиться
  • різнокольорові клапті тканини відповідних розмірів, поролон, вата або інший наповнювач, коробочка від сюрпризу з шоколадного яйця, нитки, голки, бусинки
Інструкція
1
Хто такі гноми? Це маленькі казкові чоловічки, які скоюють самі різні чудеса. Вони бувають молодими і старими, веселими і злими. Придумайте свого, а тепер почнемо! Викроюємо з клаптика білої тканини голову нашого гнома, зшиваємо її, набиваємо наповнювачем. Тепер робимо тулуб. Можна викроїти тіло гнома, а потім шити на нього одяг, як на ляльку, а можна відразу викроїти дві пірамідки і зробити гномик каптан. Беремо футляр від шоколадного яйця, засинає в нього кілька горошин, потім зашиваємо футляр в «тільце» гнома. Тепер гномик гримітиме, якщо його потрясти.
2
Шиємо з тканини ніжки. Якщо вставити в ніжки товстий дріт, то вони будуть гнутися. З тканини робимо чобітки. Зшиваємо частини тіла нашого гномика. З ниток робимо волосся, пришиваємо бусинки-оченята, вишиваємо ротик. Залишилося зробити ковпачок.
3
Для м'якої іграшки можна зшити ковпачок і, набивши його поролоном, пришити до голівки, а можна пов'язати або зшити шапочку-ковпачок і знімати-надягати його, коли буде потрібно. Причому ковпачків може бути декілька, міняти їх можна за настроєм. Зшийте невеликий мішечок, заховайте в нього монетку. Наш гномик готовий! Подаруйте його дитині, поставте на поличку, поселите серед кімнатних квітів. У кожному разі він подарує радість своєму власникові!