Як сушити пелюстки троянд.

Роза, яку древні називали царицею квітів, це не просто красива декоративна рослина. Її запашні суцвіття, багаті ефірними маслами, вітамінами і біологічно активними речовинами, здавна використовувалися в медицині, кулінарії та косметології. Зі свіжих пелюсток отримують рожеву воду і рожеве масло, варять сиропи, готують напої та варення. Сухі пелюстки троянд застосовуються для заварювання чаїв і настоїв, ароматизації приміщень та ванн, приготування косметичних лосьйонів і масок.
Вам знадобиться
  • Троянди, чистий аркуш цупкого паперу, сушарка «Вітерець».
Інструкція
1
Срежьте троянди під час їх найкращого цвітіння. Робити це рекомендується вранці (до полудня) в суху погоду, щоб зберегти якнайбільше ефірних масел. Обережно розділіть суцвіття і переберіть отриманий матеріал. Видаліть рожеві пелюстки, уражені хворобами або комахами.
2
Спосіб перший Розкладіть сировину тонким шаром на щільному папері в темному провітрюваному приміщенні або на свіжому повітрі під навісом, в тіні. Час від часу злегка ворушити для більш рівномірного просушування. Сушити пелюстки троянд потрібно від однієї до трьох тижнів, в залежності від розміру і вмісту вологи.
3
Спосіб другий Скористайтеся електричної сушаркою для овочів, фруктів, грибів та лікарських трав «Вітерець». Рівномірно розподіліть пелюстки по поддонам (приблизно 150 г на піддон). Сушіть 3 - 7 годин при температурі 30 - 40оС. За час сушки вага сировини повинен зменшитися в 7 - 8 разів: з 1 кг свіжих пелюсток виходить 120 - 130 г сухих.
4
Підготуйте чисті сухі банки. Складіть в них висушені пелюстки троянд і щільно закрийте кришками. Зберігайте в сухому, темному місці.
Зверніть увагу
Найбільша кількість ароматичних масел і активних речовин міститься в пелюстках яскраво-рожевих і червоних сортів троянд.
Корисна порада
Використовуйте тільки ті троянди, походження яких вам відомо. Магазинні вирощуються із застосуванням всіляких хімікатів, тому вживати їх пелюстки в їжу, готувати з них ліки і косметичні препарати небезопасно.Не сушіть і не зберігайте пелюстки троянд на світлі: вони швидко знебарвляться і втратять значну частину ароматичних веществ.Не сушіть рожеві пелюстки на газетних аркушах , так як друкарські фарби можуть містити свинець, токсичні речовини і важкі метали.