Як зшити жіночу блузку. зшити блузку з сатину.

Блузка - популярний предмет жіночого гардеробу. Вона може бути романтичною, з великою кількістю рюш і воланів, або суворої, з простими лініями, в сільському стилі, широка, прикрашена вишивкою або, навпаки, сексуальна, з прозорими вставками з гіпюру або сітки. Порадуйте себе - зшийте різноманітні моделі блузки.
Вам знадобиться
  • - Блузочная тканину;
  • - калька;
  • - кравецькі крейда;
  • - ножиці;
  • - нитки в тон тканини ;
  • - голка;
  • - швейна машинка.
Інструкція
1
Для пошиття блузки виберіть легкі блузочні тканини, батист, шифон, креп-сатин, крепдешин, трикотажне полотно, віскозу та інші. Однак, зверніть увагу, що якщо ви не володієте хорошими кравецькі навичками, то намагайтеся не шити з шовкових тканин, так як їх важко обробляти. Для цього потрібні певні вміння і навички.
2
Виберіть вподобану модель блузки в журналі мод. За допомогою кальки скопіюйте викрійку, відповідно до вашим розміром. Розкладіть викрійку на виворітній стороні тканини, складеної навпіл лицьовою стороною всередину. Обведіть контури викрійки Кравецьким дрібному. Залиште припуски на шви по 1,5 см з кожного боку. Гострими ножицями виріжте деталі блузки.
3
Змітайте все виточки, плечові і бокові сторони. Намагайтеся не пришивати припуски на шви, щоб потім було простіше прострочити шви на швейній машинці, чи не видаляючи намітку.
4
Змітайте рукав і вшитої його вручну наметочним стібками в пройму. Приміряйте блузку. Скоректуйте, якщо необхідно виріб відповідно до вашої фігурою: збільште або зменшіть виточки, плечовий і бічний шви. Всі виправлення зафіксуйте англійськими шпильками. Потім змітайте всі зрізи по вашим виправлень і приміряйте ще раз. Якщо вас влаштовує посадка блузки, можна зшивати на швейній машинці.
5
Прострочіть виточки. Заутюжьте їх на одну сторону. Далі прострочіть плечові і бокові шви. Припуски зріжте до 0,7- 1 см і обробіть зигзагоподібної рядком або оверлочних швом. Заутюжьте їх на спинку.
6
Далі обробіть аналогічним чином рукав і вшитої його в пройму. Припуски кожного шва зріжте близько до рядку, обмітайте їх разом і заутюжьте в сторону рукава.
7
Обробіть горловину блузки. Якщо модель не передбачає ніякого коміра або зав'язок, то пришийте Цільнокроєна обтачку або косу бейку. Відверніть її на виворітну сторону і підшийте потайним швом вручну. Обтачку заутюжьте.
8
Якщо ви бажаєте пришити комір, тоді складіть деталі коміра лицьовими сторонами один до одного, розмітьте лінію середини. Зрізи коміра прострочите на машинці. Зріжте куточки близько до рядку і виверніть на лицьову сторону. Деталь проутюжьте. Комір вшитої в горловину, з'єднавши середину коміра і спинки. Підверніть і пришити припуск по внутрішньому зрізу коміра.
9
Низ блузки подверніте два рази і застрочити на машинці. Готовий виріб проутюжьте. Намітку видаліть.