Як скасувати весілля.

Начебто все готово: і плаття мрії, і розкішний зал для урочистості, і тисячі дрібниць для головного свята у долі кожної дівчини ... А в душі ви розумієте, що все це - не ваше, і ніякого весілля ви не бажаєте . У цій ситуації потрібно заспокоїтися, проаналізувати що відбувається і - можливо - скасувати одруження.
Інструкція
1
Просто нервиПріслушайтесь до себе: що змусило вас замислитися про скасування весілля? Якщо перед вами постали проблеми взаєморозуміння з родичами, відверто обговоріть їх з другою половиною. Потрібно навчитися робити це зараз. Може бути, вас підводить розважливість через хвилювання. Поки час дозволяє, влаштуйте невеличкий таймаут, проведіть вихідні з майбутнім чоловіком, не бігаючи по салонах, майстерням, кейтеринг. Спробуйте доручити хоча б частину приготувань друзям, яким ви довіряєте, або найміть розпорядника. Найімовірніше, заспокоївшись і відпочивши, ви зрозумієте, що погарячкували з відміною весілля.
2
Чужа свадьбаЕслі же роздратування викликає сам наречений, проаналізуйте ваші відносини з ним. Що це: - божевільна пристрасть? - Прагнення вирватися з-під батьківської опіки? - Бажання довести подружкам, що ви не гірше за них? - Тиск родичів, які вважають вашого обранця вигідною партією? - Усвідомлення того, що вам вже давно пора? Як ви розумієте , жоден з вищеперелічених варіантів не є приводом для одруження. Відповідайте собі чесно на питання: навіщо я виходжу заміж?
3
Краще жахливий кінець, ніж жах без концаПріняв тверде рішення скасовувати весілля, стійте на своєму. Батьки та інші близькі, найімовірніше, будуть вмовляти вас все-таки одружитися, мотивуючи древньої мудрістю «стерпиться - злюбиться». Будьте послідовні, ви поступаєте, хоч і жорстоко, але чесно по відношенню до другої половини. Реальність така, що мало хто знайде зручним похвалити вас за цей вчинок, але для себе знайте: мужність відмовитися від небажаної весілля достойніше, ніж весілля «на авось» і наступний за нею розлучення.
Зверніть увагу
На вас лежить відповідальність не тільки по скасуванню всіх приготувань до весілля, але і оповіщенні гостей. Якщо запрошення вже розіслано, зателефонуйте кожному одержувачу і стримано поясніть, що одруження не відбудуться. Прийміть співчуття і утримайтеся від коментарів навіть зі своїми рідними - зараз ви напружені й можете наговорити зайвого, про що згодом будете шкодувати.
Корисна порада
Вивчіть умови повернення застави за ресторан, транспорт та інші замовлені послуги: уважно прочитайте всі укладені договори з постачальниками весільних послуг.