Як провести супутниковий інтернет.

Супутниковий інтернет є хорошим варіантом для користувачів, які проживають в місцях, де наземна або бездротовий зв'язок не забезпечує швидкої передачі даних або є занадто дорогою. Крім забезпечення доступу в інтернет, супутникове обладнання дозволяє переглядати безліч телевізійних каналів, що транслюються з супутників. Придбавши і встановивши недороге обладнання, ви отримуєте цілий комплекс цінних послуг.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - супутникова антена;
  • - мережева карта;
  • - конвертор;
  • - антенний кабель;
  • - один з видів кабельної або бездротового зв'язку.
Інструкція
1
Підключіться до інтернету за допомогою стаціонарного або мобільного телефону, USB-модема або лінії DSL.
2
Зберіть через інтернет інформацію про провайдерів, що надають послуги доступу в мережу за допомогою супутника. По картах покриття перевірте, чи потрапляє місцевість, де ви проживаєте, в зону дії сигналів з транспондерів, що експлуатуються тими провайдерами, тарифи яких є найбільш прийнятними для вас.
3
Здійснивши вибір конкретного провайдера і супутника (транспондера), запишіть параметри сигналу: символьну швидкість, частоту, поляризацію, значення коефіцієнта FEC, силу сигналу. На підставі цих даних визначитеся з типом необхідного конвертора (C- або Ku-діапазон) і діаметром антени.
4
Придбайте супутникове обладнання: супутникову антену, мережеву DVB-карту, конвертор, антенний кабель. Змонтуйте його.
5
Встановіть програмне забезпечення для мережевої карти, введіть у програму-тюнер параметри сигналу. Зорієнтуйте антену на супутник таким чином, щоб програма-тюнер зафіксувала наявність сигналу. Точної орієнтацією антени добийтеся, щоб сила сигналу була максимальною.
6
Зареєструйтеся на сайті супутникового провайдера в якості клієнта. Після підтвердження реєстрації зайдіть в свій особистий кабінет і, використовуючи наявну там інформацію, виберіть один з пропонованих тарифів.
7
Сплатіть послугу доступу в інтернет будь-яким з можливих способів. Перевірте проходження платежу за станом балансу в кабінеті - він повинен відобразити перераховану суму.
8
Оберіть тип підключення. Зазвичай провайдерами пропонується кілька, кожен з яких має свої особливості. Виберіть той, який є оптимальним для вашого типу наземного з'єднання і способу роботи в інтернеті.
9
Введіть у наявні в особистому кабінеті форми необхідні дані: MAK-адресу мережевої карти, обраний спосіб підключення. Скачайте програму для цього типу підключення і дані, необхідні для налаштування DVB-карти (PID-и, IP-адреси).
10
Керуючись наявної інструкцією, встановіть програму (тип підключення) на комп'ютер, введіть викачані дані в програму-тюнінг DVB-карти, зробіть необхідні настройки. Результатом цієї роботи має з'явитися доступ в інтернет через супутник. Якщо цього не сталося, перевірте налаштування або зверніться до служби підтримки провайдера.