Як включити монітор комп'ютера.

Монітор - це найважливіший компонент комп'ютера, без якого системний блок перетворюється просто в мертвий ящик. Якщо монітор не підключений, ніяка робота просто неможлива. Тому дуже важливо вміти правильно підключати його до комп'ютера і налаштовувати.
Інструкція
1
В сучасних комп'ютерах включення монітора практично не вимагає ніякої участі користувача, оскільки все відбувається автоматично. Якщо ваш комп'ютер вже зібраний і раніше включався в робочому режимі, просто натисніть кнопку Power на фронтальній панелі монітора. Іноді її напис замінюють невеликим значком у вигляді кружка з вертикальною рискою. Однак у більшості випадків навіть цієї дії не потрібно, оскільки більшість користувачів не вимикає монітор перед відключенням комп'ютера.
2
Якщо ж ваш комп'ютер зовсім новий і знаходиться в розібраному стані, перш ніж почати роботу, підключіть всі необхідні компоненти і в першу чергу монітор. Для цього дістаньте монітор із заводської упаковки і встановіть його на додається підставку.
3
Переконавшись, що монітор закріплений на підставці надійно, дістаньте що додаються в комплекті кабелі. Пам'ятайте, що у будь-якого монітора завжди використовуються два кабелі: кабель живлення, через який до монітора надходить електроенергія, і кабель інтерфейсу, за допомогою якого монітор взаємодіє з комп'ютером. Він включається в роз'єм відеокарти.
4
В першу чергу підключіть кабель для підключення монітора (який з'єднується з відеокартою). На задній стороні системного блоку знайдіть роз'єм відеокарти. Як правило, він розміщується в нижній частині корпусу і має вигляд подовженої смужки з роз'ємом типу «мама», тобто містить спеціальні пази для вхідних штекерів.
5
Подивіться на докладені до монітора кабелі і виберіть той, який має відповідний штекер. На задній стороні корпусу монітора знайдіть роз'єм для підключення цього кабелю. Особливістю цього кабелю є штекер, забезпечений двома гвинтами для кріплення до гнізда. Підключіть його монітору і до виходу відеокарти.
6
Тепер підключіть кабель живлення. Кабелі живлення зустрічаються двох типів: ті, які під'єднуються безпосередньо до електричної розетки (вони мають стандартну електричну вилку), і ті, які виходять через системний блок. Знайти требующееся гніздо для з'єднання досить просто: орієнтуйтеся за формою роз'ємів, які різні для різних кабелів.
7
підключити провідник до системного блоку, здійснюйте всі дії акуратно, без застосування фізичної сили, щоб не пошкодити штирі роз'ємів. Переконайтеся, що всі кабелі підключені правильно і гнізда «сіли» щільно. Потім увімкніть комп'ютер і натисніть кнопку Power на панелі монітора. Якщо все зроблено правильно, на екрані монітора з'явиться зображення і почнеться автоматичне завантаження операційної системи.
Для того щоб погасити екран монітора , необхідно натиснути на кнопку вимикання монітора або висмикнути вилку з мережі. А ви коли-небудь хотіли вимикати монітор подвійним клацанням миші на ярлику? У лінійці операційних систем Windows є можливість блокування системи натисканням клавіш Win + L, але таким чином монітор не гасне. Якщо вашим завданням стало відключення монітора або кілька десятків моніторів, то утиліта NirCmd допоможе в цьому.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення NirCmd.
Інструкція
1
Створення ярлика вимикання монітора . Перед тим, як створити такий ярлик, вам буде потрібно завантажити цю універсальну програму. Вона займає мало місця на жорсткому диску, але може виконувати великий спектр завдань. Будь-яка системна команда може виконуватися одним натисканням на ярлики цієї програми. Для того щоб її скачати, введіть в будь-якому пошуковику назву програми NirCmd і скачайте за однією з перших посилань. Ця утиліта знаходиться у вільному доступі і не має обмежень.
2
Установка програми. Вона не вимагає установки, скопіюйте єдиний файл програми в директорію C: Program FilesNirCmd. Після копіювання файлу запустіть програму.
3
Для створення ярлика натисніть правою кнопкою миші на робочому столі - в контекстному меню виберіть пункт «Створити» - «Ярлик».
4
У вікні «Створення ярлика», в порожнє поле, поруч з кнопкою «Обзор», введіть наступну строчку «C: Program FilesNirCmd ircmd.exe» monitor off. Якщо ви копіювали основний файл в інше місце, то вкажіть відповідну директорію. Переконайтеся в тому, що ви вірно внесли значення, включаючи лапки і додаткові параметри.
5
Натисніть кнопку «Далі» і назвіть ярлик.
6
Натисніть правою кнопкою миші на ярлику - виберіть пункт "Властивості". На вкладці «Ярлик» ви можете призначити комбінацію клавіш і змінити іконку свого ярлика, натиснувши на кнопку «Змінити значок».
7
Після скоєння цих дій, запустіть ярлик і подивіться на результат.