Як намалювати правила дорожнього руху. нормально намальовані пдд.

Правила дорожнього руху повинні дотримуватися всі. Саме вони визначають пріоритет на дорозі транспортних засобів і вчать, як треба їздити правильно. А як же намалювати ці правила?
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби.
Інструкція
1
Спочатку виберіть конкретне правило дорожнього руху. Їх існує величезна кількість. Для кожної групи правил є певні елементи, наприклад, світлофор, регулювальник, дорожні знаки, шляхи і т.д. Підберіть відповідні саме вам.
2
Зробіть начерки обрисів олівцем. Спочатку визначте лінію горизонту і, відштовхуючись від неї, розмістіть всі елементи правила дорожнього руху. Головним елементом у всіх випадках буде дорога. Її розмістіть майже по всій ширині альбомного листа, провівши кордону дороги двома паралельними лініями.
3
Тепер намалюйте транспортні засоби. Їх покажіть відповідно до їх категорії, тобто вантажний автомобіль повинен бути більшого розміру, ніж легковий чи мотоцикл, але менше, ніж поїзд. Деталізацію транспортних засобів можна не дотримуватися. Зобразіть їх більше схематично, ніж реалістично.
4
Врахуйте напрямок руху при розташуванні транспортних засобів. Якщо малюєте правила дорожнього руху з точки огляду водія, то весь малюнок візьміть в рамку, що символізує видиму частину автомобіля, ті ж передні стійки.
5
Для зображення включеного повороту намалюйте фігуру, що нагадує трикутник, вершина якого буде виходити з фари, а підстава буде у вигляді гострих кутів. Замалюйте фігуру теплими жовтими тонами.
6
Додайте дрібні деталі, без яких правило буде неповним. Мова йде про дорожні знаки. Зверніть увагу, що розташовувати знаки на малюнку потрібно у відповідності зі стандартами їх установки, тобто вони повинні бути чітко видно, що не маскуватися і не перекриватися нічим, в т.ч. і гілками дерев і будинками. Намалюйте знаки максимально точно.
7
Розфарбуйте малюнок. Виділіть основні елементи. Транспортні засоби покажіть різними яскравими квітами. Дорожні знаки розфарбуйте відповідно до реальних зображеннями. Не захаращуйте малюнок зайвими деталями.