Як перемкнути звукову доріжку в плеєрі. Як перемкнути аудіодоріжку в програвачі windows media.

Деякі іноземні фільми оснащені декількома звуковими доріжками. Мова не тільки про оригінальній озвучці, а й про різні варіанти перекладу. Спеціально для цього кожен програвач має функціонал для перемикання цих доріжок.
Інструкція
1
У плеєрі KMPlayer клацніть правою кнопкою в будь-якому місці програми і в контекстному меню натисніть «Аудіо» -> «Вибір потоку». Далі виберіть потрібну доріжку або, якщо ви просто хочете перемкнутися на наступну за списком доріжку, клікніть на пункт «Потоки аудіо» (те ж саме станеться, якщо натиснути на гарячі клавіші Ctrl + X).
2
У програвачі VLC клікніть пункт головного меню «Аудіо» -> «Аудіо-доріжка», а потім із запропонованих записів, виберіть необхідну. Є й інший спосіб: клацніть правою кнопкою миші по зображенню і в контекстному меню натисніть на ті ж «Аудіо» -> «Аудіо-доріжка», а потім виберіть трек.
3
У плеєрі Light Alloy клацніть по тому місцю програми, яка не відноситься до області перегляду. У меню, клікніть «Звук» -> «Переключити звукову доріжку». Більш простий і швидкий варіант - натиснути гарячу клавішу "/".
4
У програвачі Media Player Classic звукову доріжку можна перемкнути двома способами. Перший - клікніть пункт меню Play -> Audio і в контекстному меню виберіть потрібний трек. Другий - клацніть правою кнопкою миші по зображенню і в меню виберіть Audio, а далі потрібний трек.
5
У плеєрі jetAudio існує два способи для перемикання звукових доріжок. Перший з них - клікніть правою кнопкою миші по зображенню, а далі Audio і потрібний трек або пункт Change audio, щоб переключитися на наступний трек. Другий - використовуйте комбінації клавіш Ctrl + Shift + L або Ctrl + Shift + Alt + L (це те ж саме, що й натискання на Change audio).
6
У програвачі Windows Media Player rклікніте пункт головного меню «Відтворення» -> «Звук і дубльовані доріжки», а далі - виберіть потрібний трек.
7
У плеєрі Winamp натисніть правою кнопкою миші по зображенню, в контекстному меню клікніть по «Аудіодоріжка» і вкажіть на потрібний трек.
Якщо ви знаєте іноземну мову, то напевно в курсі, що дивитися фільми в оригінальній озвучці - це окреме задоволення. Всім іншим, яких більшість, доводиться задовольнятися дубляжем. І тому не дивно, що будь-який поважаючий себе відеопрогравач має функціонал для перемикання доріжок.
Інструкція
1
У програвачі jetAudio доріжку можна перемкнути по-різному. Перший спосіб - клікніть по зображенню правою кнопкою миші, в меню, виберіть Audio, а далі - потрібну доріжку або просто Change audio, щоб перескочити на наступний за списком трек. Другий - клікніть гарячі клавіші Ctrl + Shift + L або Ctrl + Shift + Alt + L, ефект від їх натискання буде таким же неначебто ви вибрали пункт Change audio.
2
В Media Player Classic теж можна зробити двома способами. Перший - натисніть пункт меню Play> Audio, а потім виберіть потрібний аудіотрек. Другий - клікніть по зображенню правою кнопкою миші, в списку виберіть Audio, а далі - потрібний трек.
3
В KMPlayer клікніть правою кнопкою миші в будь-якому місці плеєра, в випадаючому меню виберіть «Аудіо»> «Вибір потоку», а далі - якщо ви хочете просто переключитися на наступну доріжку, - виберіть пункт «Потоки аудіо» (якщо натиснути на гарячу клавішу Ctrl + X, відбудеться те ж саме) або потрібну доріжку.
4
В Light Alloy клікніть правою кнопкою миші по будь-якому місцю, крім відео зображення. В іншому випадку програма просто сховає панелі налаштувань. У списку виберіть «Звук»> «Вибрати звукову доріжку», а далі - потрібний трек.
5
В VLC Media Player для перемикання звукових доріжок теж маються два способи. Один - клікніть пункт меню «Аудіо»> «Аудіо-доріжка», а далі виберіть потрібний трек або натисніть «Вимкнути», якщо хочете залишити відео зовсім без звуку. Другий - клікніть по панелі інструментів, тимчасової панелі або зображенню правою кнопкою миші, після чого виберіть «Аудіо», а далі робіть так само, як і в першому способі.
6
В Winamp клікніть правою кнопкою миші по зображенню (переконайтеся, що у вас обрана вкладка «Відео»), в списку виберіть «Аудіодоріжка», а далі - потрібний трек.