Як вибрати газовий водонагрівач.

Торгівельні мережі пропонують велику кількість газових водонагрівачів. В основному вони проточного типу, тобто традиційні газові колонки. Вони мають нескладну конструкцію, яка давно відома до дрібниць: газовий пальник, яка забезпечує нагрівання проходить через теплообмінник води, і блок управління (автоматика). При виборі слід звертати увагу на параметри і функції останнього, тому що від цього залежить безпека.
Інструкція
1
Зупиніть свій вибір на проточному газовому нагревателе з автоматичним запуском нагріву проточної води в момент відкриття водопровідного крана. Це в корені відрізняється від старих колонок радянського зразка. В крайньому випадку виберіть пристрій, де потрібно тільки для включення водонагрівача натиснути на пьезо або Електричні.
2
Зверніть при виборі газового нагрівача на автоматику безпеки. Пристрій має бути захищене від перебоїв з подачею як води, так і газу. У будь-якому з цих випадків, автоматика повинна самостійно відключити. Також нехай буде захист газового водонагрівача від перегріву. Крім того, пристрій повинен мати систему проти отруєння чадним газом. Щоб знизити ризик в цьому питанні, поставте датчик відсутності тяги. При виникненні аварійної ситуація, автоматика водонагрівача повинна вимкнути прилад.
3
Визначте, яка система видалення продуктів горіння газу з водонагрівача вам підходить за проектом квартири - з закритою або відкритою камерою згоряння. Остання - класичні димоходи, коли чадний газ виходить за рахунок природної тяги. Дана конструкція проста і має невелику вартість. Але, є й складності при монтажі та отриманні дозволу на облаштування димаря. Газові водонагрівачі, що мають закриту камеру згоряння, тобто бездимохідні, коштують дорожче. Вони здійснюють висновок відходів газогоріння назовні приміщення крізь спеціальний отвір в стіні, яке розташоване в місці його кріплення, так само через нього відбувається і забір повітря. Для цього передбачена спеціальна електрична турбіна. Це є мінусом подібного обладнання, тому що залежить від електрики. Але, на відміну від попередньої конструкції, власнику не потрібно узгоджувати з відповідними органами пристрій димоходу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=exMa9gnIK8U