Як зробити літаючий японський ліхтарик.

Небесні ліхтарики здатні прикрасити будь-яке свято: весілля, день народження, корпоративну вечірку. Вони злітають в небо з мерехтливими вогнями і заворожують погляд оточуючих. Раніше в Японії літаючий ліхтарик сигналізував про наближення ворогів, але незабаром він став застосовуватися і в мирний час. Спробуйте зробити небесний ліхтар самостійно.
Інструкція
1
Продумайте висоту майбутнього виробу, одного метра буде достатньо. Ліхтар такого розміру добре злітає в небо. Виберіть форму для вашого ліхтарика. Наприклад, підійде форма у вигляді серця або циліндра. Коли визначилися з формою і розміром, то визначитеся з папером. Вона повинна бути тонкою, легкою, м'якою, але і міцною. Це найважливіший елемент при виготовленні ліхтаря. Її вага не повинна бути вище 25 г на один квадратний метр. При такій вазі ваш ліхтарик точно злетить.
2
Просочіть паперовий матеріал антипиреном, що значно знизить загоряння і намокаемость. Потім необхідно вирізати з паперу чотири частини розміром 100 * 80 см, які подовжуються до низу, а зверху приплюснуті. Їх потрібно склеїти клеєм ПВА.
3
Прикрасьте отримане виріб, обклейте різної мішурою. Зробіть пальник. Потрібно розтопити віск, потім необхідно взяти якусь тканину і просочити її цим воском. Пальник виготовлена. Виготовте каркас. Необхідно намотати на спицю дві трубки з фольги. Потім спицю відкладіть, покладіть трубки хрестом. Посередині трубок помістіть пальник і обмотайте все дротом. Не забудьте закріпити чашку з фольги, щоб вниз не витікав парафін. Трубки прикріпіть до ліхтарика степлером або скотчем.
Зверніть увагу
Самостійно зроблені літаючі ліхтарики досить небезпечні. Вони можуть зайнятися і, можливо, обпекти вас. Якщо у вас не вийде змайструвати ліхтарик, то купите його в магазині і розфарбуйте його за своїм смаком.
Корисна порада
Небесний японський ліхтарик - це конструкція, яка діє за принципом повітряних куль. Пальник, розігріваючи повітря в ліхтарику, піднімає виріб вгору і ще підсвічує його зсередини, як би створюється таємничий ореол. Політ триває близько 20 хвилин. За цей час ліхтар встигає піднятися досить високо. Спочатку ви спостерігаєте вогненний кульку, а потім і світилася, яка курсує по небу.