Як прати білі сорочки. догляд прання білими сорочками.

Мало хто знає, як прати білі сорочки. Набагато простіше віднести одяг в хімчистку, з якої ви забираєте її абсолютно чистою. На жаль, в подібних організаціях використовують грубі хімікати. Таким чином, звертаючись до послуг хімчистки, ви «вбиваєте» свої білі сорочки. Варто спробувати прати їх в домашніх умовах.
Інструкція
1
У більшості випадків виробники сорочок наносять на їх ярлички основні параметри прання. Зокрема, це температура води, час замочування, вибір миючих засобів тощо. Так що перед пранням ретельно вивчіть всі внутрішні лейбли.
2
Для того щоб випрати білі сорочки, встановіть температуру води на 40 градусів. Влийте в спеціальний відсік миючий засіб без запаху і кольору. При бажанні додайте трохи відбілювача.
3
Пам'ятайте, що при створенні пральної машини компанія приділяла пильну увагу зручності використання, а ось про збереження ваших сорочок в цілості й схоронності вона думала не так сильно. Так що перед пранням уважно прочитайте інструкцію.
4
Тепер займіться підготовкою білих сорочок. Зокрема, застебніть манжети, комір, а також всі гудзики на грудях. Це дозволить уникнути намотування сорочки на барабан, її викривлення і переплетенню одягу між собою. Періть білі речі в делікатному режимі. Він має на увазі сповільнену роботу пральної мішалки і меншу кількість оборотів барабана. Відмовтеся від сушки і віджимання. У випадку з білими сорочками робіть це вручну.
5
Якщо ви хочете продовжити термін служби своїм білим сорочкам, постарайтеся знайти час і випрати їх самостійно. Відмовившись від використання пральної машини, ви призвичаїтеся і зможете робити це швидше.
6
Процес прання вручну досить простий. Для початку очистіть сорочку від бруду настільки, наскільки зможете. Після цього замочіть одяг в теплій воді, додайте туди порошок або миючий засіб. Залиште сорочку на 20 хвилин, після чого дістаньте її і обполосніть в холодній воді. Повісьте на вішалку і дочекайтеся повного висихання. Пропрасуйте.
Зверніть увагу
Перед пранням нанесіть на манжети і комірець сорочки миючий засіб і злегка потріть щіточкою.
Корисна порада
В тому випадку, якщо у вас немає миючого засобу під рукою, скористайтеся м'яке звичайне мило. Це дозволить трохи освіжити білу сорочку.