Як зшити кофр. Як самому зробити сумку для підлітка.

Влітку багатьох людей так і тягне відправитися в подорож, похід або просто на пікнік. Щоб не відчувати дискомфорт, з собою треба взяти безліч речей, які не поміщаються в звичайну сумку. Бажаючі можуть зшити кофр самостійно. Це вийде не тільки місткий, але і дуже милий «чемоданчик».
Інструкція
1
Наріжте тканину на смужки 8,5х55 см, викладіть з них полотно, додавши кілька смужок основної тканини. Зшийте різнокольорові клаптики разом, загладивши шви на один бік. Вийшло полотно розріжте на смуги по 5 см, але вже в протилежному напрямку. Викладіть, посуньте «драбинкою». Знову зшийте 6 смужок для корпусу кофра і 2 для його обідка. Вийде топ.
2
З підкладки виріжте 2 невеликих прямокутника, а з синтепону полотно в два рази більше.
3
Сшейте разом замок, топ, синтепон і підкладку. Закріпіть і виверніть на виворіт.
4
Пропрасуйте.
5
Простьобаний вийшла деталь в стилі «біжучі квадрати».
6
Обробіть краю оверлоком.
7
Тепер поверніться до різнобарвним смужках і зшийте з них сполучну панель кофра. Вам також знадобляться прямокутники з підкладки і синтепон.
8
Для того щоб зробити ручку, відріжте смугу в 34 см, ретельно проклейте флізеліном.
9
Виріжте ще одну смугу з основної тканини з шириною в 2,5 рази більше. Прикладіть дві заготовки і зшийте разом, виверніть, прострочите. Зшийте дві смужки для петель і нашейте на зріз блискавки.
10
Візьміть всі деталі сполучної частини і пришити їх збоку основного полотна.
11
Пристрочите всі верстви до другого краю, утворивши «колодязь». Відпрасуйте вийшло полотно.
12
Щоб зробити дно кофра, з синтепону, основний і підкладкової тканини виріжте прямокутники 40х23 см. Складіть верстви «бутербродом» - один піде на кришку, другий на дно. Настьогайте і отутюжьте.
13
Виріжте два овалу 35х21 см. Пришийте раніше готову ручку до кришки сумкі.Виверніте «колодязь» навиворіт, з'єднайте ободок і кришку, а також дно. Повністю розстібніть замок і ушийте залишилися деталі. Зробіть красиву окантовку. Такий сумки-кофра ви точно ні в кого не знайдете.