Як прибрати подряпини зі скла на годиннику. Як позбутися від подряпин на годиннику.

У виробництві багатьох виробів використовується скло. На жаль, саме ця частина годин і страждає найбільше, адже навіть при сверхаккуратно зверненні на ній утворюються нерівності, з'являються подряпини і відколи. Все це робить зовнішній вигляд виробу неестетичним. Боротися з цим можна і навіть потрібно.
Інструкція
1
Виявляється, прибрати подряпини зі скла на годиннику можна за допомогою зубної пасти і м'якої тканини. Цей процес не забере у вас багато часу, зате істотно продовжить термін служби улюбленого аксесуара.
2
Для початку візьміть зубну пасту і видавіть трохи на шматочок тканини або ватного тампона. Акуратно нанесіть засіб на скло і починайте протирати за годинниковою стрілкою, акуратними круговими рухами. Продовжуйте це заняття протягом 10 секунд, після чого позбудьтеся зубної пасти. Щоб очистити скло від пасти, скористайтеся звичайною чистою тканиною, змоченою водою.
3
У більшості випадків це повинно подіяти. Якщо поліпшень ви не помітили, повторіть процедуру ще кілька разів. Прикладіть терпіння, не нервуйте. Зрештою подряпини повинні зникнути. На жаль, самостійно впоратися ви можете лише з дрібними подряпинами і нерівностями. В інших випадках потрібна допомога професіонала.
4
Для того щоб домогтися очікуваного ефекту, використовуйте тільки чисту і максимально м'яку тканину, а також зубну пасту без будь-яких домішок, гранул і «смаків». У тому випадків, якщо на скло ваших годин було нанесено захисне покриття, ви зітрете його. Подібна полірування займе трохи більше часу.
5
Ні в якому разі не використовуйте відбілюючі пасту для очищення скла від подряпин. Також намагайтеся прикладати мінімум зусиль, не тисніть на скло, щоб не пошкодити його.
6
Крім усього іншого, ви можете просто віднести годинник в майстерню. Там майстер проведе професійну шліфовку, яка позбавить вас від більш глибоких подряпин. Фахівці помітили, що дрібні з подібними неприємностями частіше стикаються власники годин з пластиковим склом. З іншого боку, цей матеріал набагато простіше обробити. Не виключений варіант, що вам все ж доведеться замінити корпус годин.
Зверніть увагу
Набагато приємніше, коли шкіряний ремінець для годин блищить від чистоти, як новенький. Але, на жаль, під час шкарпетки він неминуче брудниться, на ньому з'являються небажані плями, він набуває неприємного запаху. Позбутися від цих явищ і продовжити термін експлуатації виробу можна, якщо скористатися наведеними нижче порадами.
Корисна порада
Годинник це дуже недавній винахід і зовсім вже недавно наше суспільство стало заручником цього механізму. Як звільнитися від впливу годин? Напевно, міняти свій життєвий стиль кардинально було б не дуже правильно. Але якщо ви зацікавлені у звільненні від диктатури годин, вам доведеться вносити поступові зміни. Не давайте годинах вказувати, коли приймати їжу.