Як встановити дитяче автомобільне крісло.

Щотижня на дорогах відбувається величезна кількість ДТП. Нерідко жертвами таких аварій стають маленькі діти, які в машині були пристебнуті звичайними ременями безпеки. Такий ремінь не може захистити дитину. На цей випадок і були створені дитячі автокрісла, здатні забезпечити його безпеку при пересуванні в автомобілі.
Інструкція
1
Правильніше за все встановити дитяче автомобільне крісло на задньому сидінні транспортного засобу. На передньому сидінні при нещасному випадку дитина ризикує отримати травму від автоматично спрацьовує подушки безпеки і по ряду інших факторів. У вантажівках також переважно ставити крісло ззаду, але якщо такої можливості немає, то його можна встановити в середині переднього сидіння. Тільки пам'ятайте, що ставити дитяче автокрісло проти ходу руху машини ні в якому разі не можна, так як все та ж подушка безпеки при спрацьовуванні може з величезною силою вдарити по кріслу, в результаті чого дитина стукнеться головою об спинку сидіння.
2
Перед установкою дитячого автокрісла назад відсуньте переднє сидіння трохи вперед. Недотримання цього правила може призвести до порушень при кріпленні крісла, що в свою чергу призведе до зниження безпеки дитини при русі на машині.
3
Як тільки ви звільнили собі робочий простір, поставте крісло на сидінні автомобіля і протягніть ремінь безпеки по наміченої області. Щоб ремінь не бовтався, а саме крісло було надійно зафіксовано, натисніть на нього всією своєю вагою і затягніть ремінь. Способів затягування ременя можна виділити декілька. Деякі ремені безпеки оснащені спеціальними знімними зажимами (дозволяють швидко і без особливих зусиль зафіксувати крісло, що дуже зручно), інші застібаються самі по собі (ремінь витягується на всю довжину, а при поверненні защелкивается), треті забезпечені з'єднують затискачами (такі затискачі застосовуються в тому випадку, коли ремінь безпеки сам по собі не застібається). Переконайтеся також, що плечова область ременя застебнута, так як його поясна частина фіксує дитяче крісло на місці.
4
Після установки дитячого автомобільного крісла перевірте, чи не хитається воно з боку в бік (незначний люфт вперед і в сторони допускається) і проходить ремінь безпеки через всі точки фіксації. Якщо все нормально, то крісло ви встановили правильно, в іншому випадку потрібно повторити процедуру установки ще раз.