Як пришити блискавку до кишені.

Кишені - це дуже важлива і невід'ємна складова практично кожної моделі верхнього одягу. А щоб зробити кишені ще зручніше і функціональніша, на них потрібно пришити блискавку.
Вам знадобиться
  • блискавка, тканина для обтачки, невелика смужка клейовий тканини, мішковина, нитки, ножиці.
Інструкція
1
В першу чергу визначте, де і як буде розташовуватися блискавка. Відзначте обране місце трьома лініями: центральною, що позначає її довжину, і двома допоміжними, визначають початок і кінець блискавки. Після цього в обов'язковому порядку з виворітного боку проклейте вхід в кишеню полосочкой клейовий тканини. Це необхідно зробити для того, щоб, по-перше, кути блискавки при надсеканіі не розсипалися, а, по-друге, щоб запобігти розтяжку і деформації блискавки (іншими словами, надати їй постійну форму).
2
Тепер з тканини, проклеєної клейовий прокладкою, виріжте обтачку прямокутної форми, щоб вона була трохи більше самої блискавки. Прикладіть її зовнішньої стороною до лицьової сторони тканини кишені і приколіть. Потім прострочіть на швейній машинці обтачку по наметала лінії, причому рядок можете прокласти як впритул до блискавки, так і на деякій відстані від неї. Це залежить від ширини блискавки і ваших уподобань.
3
Якщо ви все зробили вірно, то можете приступати до роботи над входом в кишеню. Для цього на пришитою обтачке зробіть надрізи по центральній лінії і в кутах. Слідкуйте, щоб все було рівно і акуратно, не перерізати нічого зайвого, інакше виконана вами робота виявиться не про запас.
4
Після цього виверніть обтачку і накидали її, а з виворітного боку зробіть невеликий кант. Потім все це справа пропрасуйте гарячою праскою. Щоб зробити кути обтачки більш чіткими, перед прасуванням вколи в них шпильки.
5
Тепер можете взяти блискавку. Прикладаєте її під низ, прикріплюєте і прострочуєте. Рядок бажано прокласти на відстані 1 мм від краю рамки. Так вона буде виконувати як захисну, так і оздоблювальну функцію на блискавки.
6
При бажанні ви також можете зробити стіночки, куди потраплятиме блискавка при розстібання. Для цього вам буде потрібно невеликий шматочок мішковини, з якого якраз і буде вирізатися стеночка за формою обтачки. Потім прикладаєте стіночку на обтачку таким чином, щоб виворітна сторона першою була назовні, і наметиваете. Після цього скріпляєте обидві обтачки-мішковини прямий рядком і обметують зрізи або зшиваєте їх обметочний рядком на оверлок.
Блискавка являє собою серйозну загрозу для людей. 90% нещасних випадків в грозу відбувається з тими, хто перебуває на відкритих просторах. Сховавшись в приміщенні або в лісі під деревами, при дотриманні певних правил, можна вберегти себе від потрапляння цього гігантського електричного розряду.
Інструкція
1
Не користуйтесь під час грози мобільним телефоном: працюючий пристрій випромінює електричний заряд, що притягає блискавку. Людина, що тримає в руці металевий предмет або працюючий електроприлад, втрачає шанс вижити, оскільки розряд блискавки, проникаючий всередину, буквально спалює внутрішні органи.
2
Тримайтеся подалі від антен, металевих конструкцій, електропроводів і вологих стін, якщо гроза застала вас на вулиці. Чи не ховайтеся під навісами і високими самотньо стоять деревами, особливо під дубом, коріння якого глибоко йдуть в землю. Уникайте знаходження на височинах і відкритих просторах. Грозу найкраще перечекати, присівши навпочіпки під невисокими насадженнями, сховавшись в лісі, в невеликих поглибленнях або біля підніжжя високих схилів.
3
Якщо гроза застала вас в поле, сядьте навпочіпки і прийміть позу ембріона, пригнувши голову до колін і обнявши їх руками. Перечекайте 30 хвилин після удару останньої блискавки, перш ніж почати рух. Вийдіть з води і переміститесь якнайдалі від водойми, якщо гроза застала вас при купанні.
4
Не стійте на землі, яка має характерні розломи. Такі «гніздів'я блискавок» є найбільш провідними ділянками ґрунту. Перебуваєте якнайдалі від інших людей, щоб блискавка, що потрапила в одного, чи не вразила декількох.
5
Зупиніться на узбіччі і перечекайте грозу в автомобілі, який досить добре захищає знаходяться всередині людей. Не забудьте тільки закрити вікна і опустити антену. Не торкайтеся дверних ручок та інших металевих деталей салону.
6
Вимкніть побутову техніку, якщо під час грози ви перебуваєте в приміщенні. Не торкайтеся до водопровідних кранів, тримайтеся подалі від дверних і віконних прорізів. Чи не топіть каміни і печі: дим, як і вода, є хорошим провідником електрики. Чи не мийте посуд і не приймайте в грозу душ.
Зверніть увагу
Ознака насувається розряду блискавки - волосся, що піднімаються біля коріння. Відчувши це, пригніться і відбіжіть в сторону, намагаючись триматися якомога ближче до землі.