Як вибрати хороший термос.

Термос, це навіть не посуд, а справжній прилад, який дозволяє довго зберігати початкову температуру налитої в нього рідини або харчових продуктів. Як завжди, коли існує великий вибір, зробити його з безлічі пропонованих варіантів досить важко.
Інструкція
1
Визначте, для яких цілей вам потрібен термос. Якщо ви п'єте трав'яні чаї, відвари і настої, то такий термос вам можна просто поставити в кухні як прикрасу і функціональне обладнання. У цьому випадку вам можна вибрати термос з цікавим дизайнерським рішенням і скляною колбою, яка тримає тепло довше, ніж металева. Зручним для такої мети буде термос великого обсягу з краном і дозатором, щоб наливати з нього рідина не піднімаючи термос. При покупці перевірте, щоб пробка закривалася щільно.
2
У всіх інших випадках, коли термос не використовуватиметься в стаціонарному варіанті, краще придбати металевий, коли і корпус, і колба зроблені з металу. Такий термос можна взяти з собою в машину, покласти в рюкзак або дорожню сумку, не турбуючись, що він розіб'ється або поламається.
3
Для чаю, кави та інших напоїв виберіть термос з вузьким горлом і вузькою витягнутою формою, що дозволяє йому не займати багато місця в рюкзаку. Для того, щоб зберегти гарячої тверду їжу, придбайте спеціальний, харчової термос, в якому передбачено кілька відділень для різних страв. Краще, якщо він буде мати гвинтову пробку зі спеціальним клапаном для випуску пари. Залежно від матеріалу корпусу - пластмаси або металу, час збереження температури продуктів у нього буде різним. Врахуйте це при виборі. В якості супового виберіть термос з широким горлом і колбою з нержавіючої сталі.
4
Щоб вибрати хороший термос, особливу увагу приділіть пробці. Від того, наскільки вона щільно закриває колбу, багато в чому залежить термоізоляційні властивості термоса. Для харчових і супових термосів використовуються монолітні пробки, їх мінусом є те, що для того, щоб дістати вміст, пробку необхідно повністю витягти, а це - втрати тепла. Але для їжі іншого варіанту не передбачено. Для термосів, в яких зберігаються рідини, краще вибрати пробку з клапаном, але щільність його закриття треба буде постійно контролювати. При покупці тільки врахуйте, що такі термоси не надто зручні для літніх людей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=khHBOXZyzLY
Зверніть увагу
Сьогодні термос є практично в кожному будинку, використовується він, як правило, для того, щоб гаряче залишалося гарячим як можна довше. Разом з тим термос чудово зберігає холодні продукти і напої холодними, але цим його властивістю мало хто користується. У будь-якому випадку, питання про те, як вибрати хороший термос, актуальне для багатьох. Основні критерії хорошого термоса такі: він повинен довго «тримати» температуру і не повинен протікати.
Корисна порада
Взагалі варто брати ті термоси, яка випускає фірма, що спеціалізується на таких речах. У такому випадку можна сподіватися на краще якість. Є ще один спосіб перевірити термос. Тільки от скористатися ним ви зможете тільки вдома - в магазині таке не дозволять. Потрібно просто налити в ємність окріп і відчути, наскільки нагрівається зовнішній корпус. Якщо сильно - термос поганої якості. Ваш чай швидко охолоне. Вибираючи термос, добре придивіться.