Як вибрати хороший чайник. Як вибрати якісний електрочайник.

Чай - корисний, смачний, задовольняє спрагу напій, який п'ють практично в кожній родині. З появою на прилавках магазинів найрізноманітніших сортів і видів чаю, у населення Росії з'явився інтерес до того, як правильно заварювати чай і пити його. Одним з важливих елементів чайної церемонії є чайник для заварювання.
Інструкція
1
У спеціалізованому магазині вам можуть запропонувати заварювальний чайник чотирьох видів: скляний, глиняний, фарфоровий або чавунний з емальованому внутрішньою поверхнею. При виборі матеріалу вам слід керуватися традиціями чаювання, прийнятими у вашій родині. Якщо ви не дуже великий знавець і любитель чаю, можна вибрати скляний, в якому заварюють пакетований чай, оскільки стінки його тонкі і швидко остигають. Зате він виглядає дуже красиво на столі під час сніданку, якщо крім пакетика з чаєм в нього додати жменьку дрібно нарізаних сухих яблук або листочків м'яти, меліси.
2
Традиційно, для приготування чорного чаю використовуються порцелянові чайники, які миють після кожного використання, а для приготування зеленого - керамічні. Їх мити не треба - достатньо просто обполіскувати перед заварюванням чаю. Чавунні чайники, які, іноді, підносять як заварники, насправді використовувалися в чайній церемонії як додаткове обладнання - в них тримали окріп, температура якого підтримувалася високою за рахунок властивостей цього матеріалу.
3
Визначившись з матеріалом, подумайте, який обсяг чайника вам необхідний. Правильно заварювати чай так, щоб наливати його в чашки, що не розбавляючи в них окропом. Окріп потім можна підливати в керамічний чайник для зеленого чаю, який заварюють 3-4 рази.
4
Виберіть чайник тієї форми, яка вам подобається, тут все залежить від вашого смаку. Але зверніть особливу увагу на носик чайника, уявіть собі, що в ньому налита вода і ви розливаєте її по чашках. Необхідно, щоб вона не була пролита. Тому кінчик носика чайника повинен бути вище рівня кришки і злегка скошеним вниз від тіла самого чайника. Форма носика - з розширенням на кінці.
5
Перевірте кришку, щоб вона досить щільно сиділа в тілі чайника. Непогано, якщо е неї є язичок-фіксатор, що перешкоджає випаданню при нахилі чайника. На кришці обов'язково має бути отвір, щоб заварюється чай «дихав».
6
Японські і китайські чайники часто мають знімні ручки, як у кошиків. Іноді бувають чайники з однією ручкою, схожою на ручку сковорідки, розташованої збоку. Це чайники Кюсу, вони мають, як правило, невеликий обсяг і призначені для заварювання чаю класу «еліт».
Зверніть увагу
У наш поквапливе час електричний чайник став одним з найнеобхідніших побутових приладів на кухні. Без нього швидкий повноцінний сніданок практично неможливий. Сучасні чайники дозволяють в лічені секунди закип'ятити воду і приготувати чай, каву або інший корисний напій.
Корисна порада
Найбільш популярні моделі середнього обсягу - на 1,5 - 1,7 л. Але можна вибрати і дорожній чайник на одного об'ємом 0,45 л, невеликий чайник «на двох» об'ємом 0,8 літра або більш місткий прилад для сім'ї об'ємом 2,0 літра. Чайники-Термопоти мають обсяг ще більше - 3 літри. Потужність. На сучасному ринку представлені моделі чайників з потужністю від 650 до 3100 Вт