Як бути хорошим братом.

Як бути хорошим братом для своєї сестрички? Що потрібно робити, щоб сестри не зненавиділа вас? Поговоримо про це докладніше.
Вам знадобиться
  • Трохи вільного часу
Інструкція
1
Багато братів відносно зі своїми сестрами намагаються дотримуватися дистанції - він не лізе в її справи, а вона, в свою чергу, не цікавиться його справами. Однак подібна поведінка не є правильним. Брат і сестра повинні жити єдністю, захищаючи інтереси один одного, і взаємно поправляючи, в разі певних проступків.
2
Не варто бути нейтральним по відношенню до сестри. Намагайтеся виявити до неї особливу увагу. Цікавтеся подіями з її життя, в той же час не забувайте розповідати про те, що відбувається у вашому житті. Як би там не було, це рідний для вас людина і ви завжди повинні бути в курсі того, що з нею відбувається.
3
Ніколи не втручайтеся в особисте життя своєї сестри. Сьогодні досить часто можна спостерігати, як брат забороняє зустрічатися своїй сестрі з коханим їй парубком. Воно зрозуміло - хочеться, щоб сестричка вибрала для себе надійного супутника, проте, не варто цим нехтувати. Якщо вже ситуація зовсім виходить з-під контролю і ви бачите, що вона зв'язалася ні з тією людиною, поступите таким чином. Зустріньтеся з одним своєї сестри і поясніть йому свою позицію. Таким чином, вона нічого не дізнається. Головне - брати активну участь в житті сестри. Намагайтеся допомагати їй у всьому, адже вона може виявитися зовсім не такою сильною, як це часом здається на перший погляд, і ваша допомога може виявитися для неї безцінною.
З кожним роком в Москві збільшується кількість медичних центрів. На жаль, багато з них просто не по кишені звичайній людині. Та й плата грошей не дає гарантії на отримання кваліфікованої медичної допомоги. А черги в безкоштовних поліклініках настільки великі, що часом за день не потрапиш на прийом. Тому велика кількість людей знаходяться в пошуку хорошого лікаря.
Інструкція
1
Гарного лікаря, безумовно, можна знайти в Науково-дослідних інститутах, перевірених роками. Це, наприклад, Науковий центр серцево-судинної хірургії ім. А. Н. Бакулєва, Центр здоров'я дітей Російської академії медичних наук, Інститут ім. Г. Н. Габричевского та інше.
2
В НДІ можна звернутися самостійно, без направлення лікуючого лікаря. Візьміть з собою необхідні медичні документи та поліс. Так як є можливість отримати безкоштовну медичну допомогу.
3
Гарного лікаря можна знайти в державних медичних центрах і клініках, створених на базі Медичних ВНЗ. До них відносяться: Московська медична академія імені І. М. Сеченова, Науковий центр акушерства, гінекології та перинатології РАМН та інші. Поряд з платною допомогою, ви можете в них отримати безкоштовну на підставі медичного страхового поліса. Жителі Москви можуть звернутися в дані установи у напрямку від Міністерства охорони здоров'я цього міста.
4
Зверніться за допомогою до знайомих, родичів, колег. Можливо хтось із них має вдалий досвід лікування і порадить вам гарного фахівця.
5
Зайдіть на форуми, де люди знаходяться в пошуку хорошого лікаря і діляться своїм досвідом і думкою. Приміром, Міжнародний форум батьків дітей з СДУГ (http: www.sdvg-deti.com) або Дискусійний клуб «Здорове спілкування» (http: www.forums.rusmedserv.com). Перераховувати сайти з відповідною тематикою можна до нескінченності.
Корисна порада
Ви завжди можете зайти на сайт, що цікавить вас клініки і подивитися умови прийому в ній, дізнатися номер телефону і подзвонити.