Як відрізнити британську кішку.

Останнім часом стала дуже популярною у всьому світі британська порода кішок. Це гладкошерсті кішки, які є результатом спарювання перських та місцевих порід з Великобританії. Іноді власники інших короткошерстих тварин намагаються видати їх за британських, щоб отримати за них більше грошей. Тому необхідно знати відмітні риси породи, щоб правильно зробити вибір при покупці.
Інструкція
1
Британські кішки, крім традиційного блакитнуватого забарвлення, можуть мати інші варіанти. Є суцільні забарвлення: білий, без інших домішок, глибокий чорний з чорними подушечками лап, шоколадний, насичений тон з лапами молочного кольору, ліловий окрас з рожевим відтінком, а також цегляний, кремовий, черепаховий. Врахуйте, що останній варіант зустрічається тільки у самок. Є також різні поєднання кольорів: лілово-кремовий, блакитно-кремовий, димні забарвлення, «шиншила», сіамські «колор-пойнти». Зустрічається ще безліч інших забарвлень, які не є відхиленнями від стандартів.
2
Зверніть увагу на форму тіла кішки. Представники британської породи - міцні, мають добре розвинену грудну клітку, трохи закороткі лапи, потужну та коротку шию з непомітним переходом від тіла до голови. Часто цих кішок плутають зі скоттіш-фолд, які менш масивні, мають більш легку конституцію. Тіло скоттіш-фолд більше нагадує фігуру кеглі, хвіст звужується до кінця. У британської ж породи хвіст по довжині середній, біля основи широкий, а на кінці закруглюється. Також іноді британських кішок плутають з короткошерстими страйт. Щоб відрізнити їх, подивіться на ніс: у британців він на кінці трохи загнутий. Вуха повинні бути короткими і трохи закругленими.
3
Шерсть британських кішок м'яка, неприлегла, густа, щільна, пружна на дотик. У скоттишей шерсть дуже схожа, але часто більш м'яка і менш пружна. Справжня візитна картка британської породи - щільний підшерсток, який нагадує на дотик плюш.
4
Поспостерігайте за поведінкою вихованця. Британські кішки мають спокійний і врівноважений характер. Вони легко йдуть на контакт, ласкаві, але не нав'язливі. Від перських їх відрізняє відсутність ліні, найчастіше вони рухливі, багато грають. Але вони проявляють незалежність, схильні до усамітнення і самотності.
5
Існує варіація породи - довгошерсті британці, які донедавна не визнавалися. Вони володіють тими ж ознаками породи, довга шерсть має таку ж структуру, відмітних від шерсті персів або інших кішок. Якщо шерстка довгошерстою британської кішки не звалюється в ковтуни - це чистокровна порода.