Як прикрасити новорічну кімнату.

Щоб під час святкування Нового року в будинку панувала відповідна атмосфера, потрібно прикрасити кімнати різдвяними атрибутами і прикрасами. Сам процес перетворення квартири перетворюється на цікаву і захоплюючу гру, яка приносить не менше задоволення, ніж свято. А в ошатною кімнаті набагато веселіше і затишніше під час свята.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - свічки;
  • - ялинкові іграшки;
  • - мішура;
  • - вази, банки, склянки ;
  • - дріт;
  • - листівки;
  • - гірлянди.
Інструкція
1
Головна прикраса в будинку на Новий рік - це, звичайно ж, ялинка. За тиждень до свята купите пухнасту, зелену ялинку чи сосну підходящого розміру і поставте на балкон. Напередодні свята внесіть дерево в будинок і дайте йому адаптуватися до кімнатної температурі. Незабаром голки розправляться, і можна наряджати ялинку. Не потрібно використовувати велику кількість іграшок та прикрас, досить повісити кілька куль, підібравши їх так, щоб вони поєднувалися за кольором, і доповнити композицію мішурою і електричними вогниками.
2
Якщо раніше доводилося самостійно робити прикраси, вирізати з паперу сніжинки, клеїти гірлянди, малювати новорічні картинки, то сьогодні можна купити все необхідне в магазині. Не захоплюйтеся великою кількістю різдвяних предметів, підберіть кілька цікавих речей, які будуть добре виглядати в кімнаті і поєднуватися з нарядженою ялинкою.
3
Можна по-старому розвісити по стінах мішуру і гірлянди, але краще проявити фантазію і прикрасити кімнату нестандартно. Наприклад, зробіть снігові ялинові гілочки - змастіть їх клеєм і посипте тертим пінопластом. Ялинкову мішуру накрутіть на дріт, надайте їй цікаву форму і повісьте на люстрі або дзеркалі. Поставте на телевізор або столик ялинкові кошики.
4
Електричні гірлянди не обов'язково вішати на ялинку, з їх допомогою можна створити незвичайне, але надзвичайно гарне прикраса. Покладіть кілька старих, але працюючих гірлянд в невеликі скляні банки, попередньо усипавши їх блискітками, нарізаною фольгою і битими скляними іграшками. Вийдуть оригінальні світильники, які можна розставити по кімнаті або поставити під ялинку. А якщо покласти гірлянди в кришталеві вази, вогники виглядатимуть таємничіші, а візерунки на вазі стануть схожими на морозні вікна.
5
Обов'язковий атрибут Нового року - свічки, для них також знадобляться красиві свічники. Їх можна зробити і самостійно - візьміть наявні в будинку тверді фрукти або овочі, виріжте в середині отвір і вставте свічку. Також можна поставити їх в прозорі склянки, наповнені сіллю - вийде ефект снігу. Розставляйте композиції зі свічками у дзеркал, щоб надати новорічної атмосфері загадковості.
6
Купіть або намалюйте новорічні листівки. Їх можна закріпити на шнурі або мотузці фігурними прищіпками і повісити як колаж на видному місці в кімнаті. Таку гірлянду можна також використовувати як ялинкову прикрасу.
7
Решта ялинкові іграшки, гірлянди та прикраси можна зв'язати в одну об'ємну гроно і прикрасити їй дзеркала, двері або просто повісити на стіну. З решти гілок і шишок зробіть різдвяні композиції - на великій тарілці або таці розташуйте їх кругом, а в центрі поставте свічку, прикрасьте гірським кришталем. Можна зробити залишків гілок та іграшок вінок, прикріпивши їх на зігнуту дріт.