Як підстригти хвилясте волосся. стрижки з хвилястим волоссям.

Хвилясті волосся - мрія багатьох жінок, які роблять укладки, завивають волосся за допомогою бігуді, проводять хімічну завивку. Але власниці кучерів і хвиль часто зовсім не в захваті від цього, так як їх важко укласти або підстригти. Підібрати стрижку для кучерявого волосся - справжнє мистецтво, а техніка вимагає професійного виконання.
Інструкція
1
Зверніться до майстрів-професіоналів. Грамотний перукар не тільки правильно підстриже волосся, використовуючи спеціальні прийоми і техніки для хвилястого волосся, але і порадить підходящу структурі і станом вашого волосся стрижку. Справа в тому, що кучеряве волосся мають відмінну від прямих, пористу структуру й інше внутрішню будову. Кучерявий волосся володіє плоскою формою, що нагадує овал в перерізі. Таке волосся більше січеться, частіше схильні ламкості.
2
Вибирайте такі стрижки, які не вимагають довгої і складної укладання. Хвилясте волосся важче привести в порядок, тому стрижка сама по собі повинна підтримувати потрібну форму. Краще вибирати варіанти з середньою довжиною волосся, короткі стрижки кучерявого волосся дуже рідко добре виглядають. Використовуйте градуювання і багатошаровість, щоб підкреслити хвилі і кучері. Підбирайте стрижку, виходячи з форми голови, пропорцій обличчя та інших індивідуальних особливостей.
3
Якщо у вас кругле обличчя і хвилясте волосся, вибирайте стрижки до підборіддя. Дрібні кучерики добре виглядають на асиметричних зачісках, а хвилі краще підстригати драбинкою з густим чубчиком. Локони можуть пом'якшити лінію скул, якщо у вас широке обличчя.
4
Стилісти строго забороняють використовувати філіровочние ножиці для хвилястого волосся. Филировка при цьому виконується за допомогою інших технік - прямими ножицями згідно прийому під назвою «Пойнтінга». Попросіть свого перукаря врахувати це при стрижці, грамотні майстри акуратно зроблять таким чином филировку, надавши кінців структурну форму, яка добре виглядає на хвилястою зачісці.
5
При стрижці хвилястого волосся необхідно акуратно зрізати кінчики. Фахівці рекомендують використовувати технологію «гарячих ножиць», яка запаює кінчики, перешкоджаючи втраті вологи і захищаючи волосся від перетину. Ні в якому разі не стрижіть хвилясте волосся бритвою.
Корисна порада
Ретельно вибирайте стрижки для хвилястого волосся, радьтеся з професіоналами. Після миття таке волосся стають пухнастими, і результат може не збігатися з бажаним ефектом.