Як змити тонування з волосся. Як швидко змивається тонік.

Тонування волосся - це забарвлення нестійкими фарбами або легкими засобами відтінків. Такий спосіб фарбування привабливий для багатьох жінок, оскільки дозволяє спробувати різні варіанти і визначитися з відповідним кольором. Тонування швидко змивається, але в деяких випадках необхідно відразу від неї позбутися.
Вам знадобиться
  • шампунь;
  • господарське мило;
  • морська сіль;
  • засоби для зняття тонування;
  • реп'яхову олію.
Інструкція
1
Як правило, звичайні засоби відтінків змиваються шампунем. Добре і ретельно помийте голову, завдавши його кілька разів на волосся. Але деякі тонування більш стійкі. Спробуйте скористатися господарським милом - намильте їм волосся і залиште на деякий час. Змийте мило і вимийте голову шампунем. Таку процедуру можна повторити кілька разів поспіль. Після першого разу колір волосся стане більш тьмяним і поступово зовсім змиється. Також добре змиває тонування морська вода. Купуйте морську сіль і розчиніть у воді, вимийте їй голову.
2
Якщо мило і шампунь не допомагають, купіть спеціальні засоби для змивки, які продаються в косметологічних або спеціальних перукарень магазинах. Дотримуйтесь інструкції на упаковці, щоб змити тонування.
3
Зробіть маску для волосся з реп'яхової олії, нанесіть і закутайте рушником. Можна купити спеціальні маски на основі цього масла, а можна просто нанести звичайне підігріте масло на волосся. Залиште на пару годин, після чого змийте великою кількістю води. Промийте голову шампунем. Якщо одна така процедура не допомогла, повторюйте її щодня перед миттям голови. Шкоди реп'яхову олію не нанесе - воно має лікувальний ефект, зміцнює волосся і робить їх слухняними. Замість цього масла можна скористатися лляним - воно теж лікує волосся і додає їм м'якість.
4
Якщо перераховані прийоми не допомагають, сходіть в перукарню. Там вам можуть зробити деколорірованіе. Але врахуйте, що деякі фарби і тонування - наприклад, чорного або червоного кольору - складно змити, а іноді стан волосся не дозволяє провести таку процедуру. Майстер обов'язково про це скаже і порекомендує при потребі утриматися від відновлення вашого первісного кольору. У такому випадку послухайтеся професіонала, інакше можете втратити або зіпсувати волосся.
Іноді після фарбування і тонування волосся ви незадоволені результатом - колір виглядає не так, як вам хотілося, або ж зовсім вам не йде. Тому багато часто задаються питанням, чи можна змити невподобаний відтінок, відновити свій природний колір.
Інструкція
1
Найкраще не влаштовувати експериментів над волоссям. Рушайте в перукарню і попросіть, щоб вам зробили процедуру деколорірованія. Але майстер зробить це тільки в тому випадку, якщо стан вашого волосся дозволяє провести таку маніпуляцію. Якщо він вирішить, що вам краще утриматися від відновлення кольору, послухайте професіонала і відмовтеся від своєї затії. В іншому випадку ви ризикуєте втратити волосся, і вам допоможе тільки радикальна стрижка.
2
Якщо ж ви все-таки хочете змити тонування , то можете купити спеціальний засіб для змивання. Воно продається в спеціалізованих магазинах для професіоналів-перукарів. Чітко слідуючи інструкціям, зробіть все необхідне.
3
Якщо з якоїсь причини ви не можете використовувати професійний засіб, спробуйте інші способи. Іноді досить просто кілька разів вимити голову. Якщо тонування виробляли нестійким відтіночним засобом на основі води, то воно змиється легко.
4
Якщо ж ви не маєте наміру чекати довго, то спробуйте намилити волосся господарським милом і потримати. Через деякий час промийте гарненько водою, а потім шампунем. Повторіть так кілька разів поспіль. Уже після першого разу колір тонованих волосся потьмяніє, а через три-чотири рази майже відновиться.
5
Можна спробувати нанести на волосся маску з реп'яховою маслом. Нанесіть його на волосся і закутайте їх у рушник. Маска повинна розігрітися. Через годину-дві змийте маску. Спочатку гарненько промийте великою кількістю води, потім використовуйте шампунь. Повторюйте цю процедуру щодня, збираючись мити голову. Реп'яхову олію ще й володіє лікувальним ефектом, воно зміцнить ваше волосся, зробить їх м'якими і слухняними.
6
Треба сказати, що деякі відтінки змити дуже важко. Найстійкіший пігмент - це червоний. Для того щоб позбутися від нього, потрібно докласти чимало сил. Також важко змити чорні відтінки фарб. Тому перед тим як кардинально фарбуватися, подумайте серйозно - а чи готові ви до того, що колір вам не сподобається? Іноді краще утриматися від фарбування або використовувати колір, максимально наближений до вашого натурального відтінку.