Як провести конкурс серед продавців.

Кращий спосіб стимулювати продажі магазину - провести конкурс серед продавців. Розіграйте цінний супер-приз, поставивши перед своїми співробітниками рівні умови. Будьте впевнені - за гідну винагороду лізти зі шкіри геть будуть всі.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з термінами цієї акції. Якщо вам треба швидко розпродати товар, на конкурс треба буде відвести всього тиждень. Якщо ж ви розраховуєте підняти продажі в цілому, такі стимулюючі заходи можна проводити щосезону. Але для того щоб на вашу пропозицію відгукнулися, буде потрібно приготувати дійсно серйозний приз. Розіграйте поїздку за кордон на дві особи. Якщо ж зайві витрати вам не потрібні, запропонуйте переможцю набрати товарів зі складу на певну суму.
2
Отже, про терміни ви подумали. Тепер потрібно визначити критерії суддівства. Якщо ваш бізнес охоплює кілька напрямків, на кожне з них краще виділити свій приз. Таким чином, номінацій вийде кілька. Наприклад, якщо ваша компанія - рекламне агентство повного циклу, можете розбити їх наступним чином: - кращий продавець ТВ-реклами; - кращий продавець радіореклами; - кращий продавець реклами в друкованих виданнях; - і т.д. Якщо ваша фірма займається реалізацією техніки, її також можна розбити за сегментами та ін.
3
Крім цінних призів, заздалегідь придбайте (замовте або зробіть самі) і заповніть дипломи. Така пам'ять залишиться у людей, як кажуть, на віки.
4
Щоб ваша ідея принесла свої плоди, повісьте оголошення про конкурс в підсобному приміщенні - таке нагадування виявиться досить до речі.
5
Коли ви будете озвучувати умови конкурсу, необхідно, щоб при цьому були присутні всі співробітники. Оголосити умови акції на загальній планерці або на корпоративі. Інформацію піднесіть яскраво і постарайтеся, щоб ваша мова не викликала запитань. Все має бути чітко і зрозуміло.
6
Не забудьте вказати терміни дії акції і правила, за якими буде розраховуватися продуктивність кожного продавця. Швидше за все, цей обов'язок ляже на співробітників бухгалтерії. Щоб у «рахункової палати» не виникало питань, обговоріть умови конкурсу з ними заздалегідь. В іншому випадку розборок не уникнути.
День захисника Вітчизни - один з головних і популярних зимових свят, багато років вважається днем всій сильної половини людства. Але 23 лютого компліменти і похвали можна говорити не тільки коханим чоловікам, а й тим, хто трудиться з вами на одному підприємстві або в одній фірмі.
Інструкція
1
Для початку подумайте, будете ви дарувати всім чоловікам однакові подарунки (що переважно, щоб не виділяти і не образити когось), або різні (в цьому випадку вони повинні бути в одній ціновій категорії). Може бути, ви розділите їх на невеликі групи за інтересами? Адже погодьтеся, запеклому рибалці буде приємніше отримати в подарунок набір блешень, а не парасолю. Серед загальних подарунків можна виділити спортінвентар (гантелі, еспандери та ін.), Футболки з прізвищем на спині і емблемою вашої організації на грудях, термоси і фляжки з прикольними написами, чайні або кавові набори. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами на купівлю подарунків, придбайте абонементи в басейн або фітнес-зал, в магазин автоаксесуарів або мобільної електроніки.
2
Що стосується вітальній частині, тут багато хто воліє влаштувати невеликий фуршет. Спробуйте внести нотку різноманітності в звичний плин застілля. Наприклад, поставте на стіл не полюбилися всім салатики і холодець, а солдатську кашу та тушонку або влаштуйте День гурмана з устрицями або каракатицею по-середземноморському.
3
Запропонуйте напередодні свята надати колегам «3 дні чоловічого щастя». Розробіть і зачитайте статут, згідно з яким, наприклад, вашим колегам-чоловікам протягом цих днів дозволяється відзначати успішну операцію келихом пива в барі за рогом, на обідній перерві - грати в доміно, а в п'ятницю не дотримуватися дрес-код. Придумайте необразливі жартівливі формулювання статуту, роздрукуйте і вручите колегам.
4
Сьогодні у фірмах і організаціях дуже рідко можна побачити виставку дитячих малюнків. Пора це виправляти. За місяць до свята оголосіть конкурс серед дітей працівників фірми на кращий малюнок про тата, а напередодні свята розвісьте їх у холі, загальному коридорі або в залі засідання. А на саме свято запросіть юних художників для презентації малюнків і розповіді про їх чудових папах.
5
Оспівати прекрасні ділові та людські якості допоможе свято в давньогрецькому стилі «Олімпійські ігри». Зауважте через плече простирадла, надіньте на голову вінок, станьте в образі богині і оголосите про те, що на Олімпі кудись пропали всі Боги, а тому вам необхідно вибрати нових, інакше хто ж буде стежить за родючістю земель, посилати з небес грім і блискавки, пронизувати серця людей любовними стрілами. Придумайте кілька простих конкурсів на кмітливість, на професійні знання, на швидкість і врешті нагородите кожного учасника лавровим вінком і жартівливим дипломом про призначення якимось богом - краси, довгих роздумів, справедливості і т.п. Але як би ви не вирішили привітати колег-чоловіків, не забудьте сказати їм про те, які вони чудові професіонали і як вам пощастило, що ви працюєте разом з ними.