Як зробити костюм медсестри.

Щоб на маскараді або святі Хеллоуїн виглядати сексуально і яскраво, нарядитеся медсестрою. Такі костюми є у продажу, але можна виготовити його із звичайного медичного халата.
Інструкція
1
Придбайте в магазині спецодягу звичайний медичний халат маленького розміру, щоб гудзики на грудях ледь сходилися. Можна купити звичайну білу форму або віддати перевагу рожевому, блакитному або світло-зеленому халату. Попросіть кого-небудь допомогти вам - ця людина повинна акуратно заколоти англійськими шпильками поділ халата на тому рівні, де його потрібно відрізати. Довжину виберіть такий, щоб халатик приховував попу, але з-під нього було видно мереживо панчіх. Додайте припуски в 2 см, обробіть край потайним швом.
2
Якщо в продажу немає достатньо маленького халата, зменшіть його, проклавши бокові шви і шви ліній виточок на 0,5-1 см, відступивши від наявних.
3
Відріжте рукава халата так, щоб вони закривали плече і передпліччя. Підігніть краю всередину, підшийте потайним швом. Відпрасуйте халат.
4
Зробіть заготовки хрестиків. Для цього використовуйте тканину червоного кольору, накрахмальте її, щоб краї не обсипалися. З картону зробіть викрійку хрестика, обведіть на тканини, виріжте. Використовуйте клейову павутинку, щоб приклеїти хрестики в потрібні місця. Можна спростити процес виготовлення, для цього купите атласну стрічку шириною 3-4 см, наріжте однакові смужки, покладіть хрест-навхрест, прихопіть в куточках червоною ниткою. Щоб кінці стрічки не обсипалися, обпалити їх на полум'я свічки або запальнички. Двома-трьома стібками з кожного боку пришийте хрестики на халат.
5
Доповніть костюм медсестри ажурними білими панчохами з широкою смужкою мережива, стетоскопом, шприцом значних розмірів, аптечкою та іншими атрибутами медичного працівника. Одягніть красиву білизну, тому що бретельки бюстгальтера будуть видні в широкому декольте. Зробіть яскравий макіяж, використовуйте помаду червоних відтінків. Для завершення образу надягніть окуляри в стильній великій оправі.