Як зробити інтервали між рядками.

Будь-який документ, створюваний в рамках тієї чи іншої задачі, повинен мати ряд певних заздалегідь стандартів оформлення. Всі стандарти спрямовані на формування однаковості всієї випущеної документації. Інструкції за розміром міжрядкового інтервалу присутні в будь-якому стандарті.
Вам знадобиться
  • Програмний пакет MS Word
Інструкція
1
Запустіть встановлену на вашому комп'ютері програму Microsoft Word. Відразу слід зазначити, що в рамках даного прикладу буде розглядатися версія 2007 року. Проте в будь-який інший версії принцип зміни міжрядкового інтервалу залишається схожим. Невеликі відмінності можуть зустрічатися лише в назвах пунктів меню, що дозволяють отримати доступ до налаштування міжрядкового інтервалу.
2
Виділіть ту область документа, в якій слід встановити те чи інше значення міжрядкового інтервалу. Для цього ви можете використовувати два методи. Перший з них полягає в тому, що ви натискаєте ліву кнопку миші і, не відпускаючи кнопку, обводьте необхідну область документа. Другий спосіб ще простіше - встановіть курсор в початок майбутньої області виділення, натисніть клавішу «Shift», після чого натисніть лівою кнопкою миші в кінці області виділення.
3
Встановіть міжрядковий інтервал для виділеного фрагмента документа. Для цього в панелі інструментів програми Microsoft Word перейдіть на вкладку «Головна». Потім в нижній частині панелі інструментів, приблизно по центру знайдіть область під назвою «Абзац» та натисніть на кнопку у вигляді невеликої стрілочки.
4
У вікні під назвою «Абзац» зверніть увагу на область «Інтервал», яка знаходиться в нижній частині даного вікна. В рамках цієї області представлені всі пов'язані з інтервалу настройки. Щоб змінити міжрядковий інтервал, досить знайти в області інтервал слово «міжрядковий» і натиснути на кнопку в формі стрілочки, викликавши тим самим випадає список з попередньо встановленими значеннями інтервалу.
5
Використовуйте поле для введення під назвою «Значення», якщо перед вами стоїть завдання установки нестандартного значення величини міжрядкового інтервалу. Після того, як необхідний параметр заданий, просто натисніть на кнопку «Ок» у нижній частині вікна. Ви побачите, що в рамках виділеної раніше області значення міжрядкового інтервалу змінилося на необхідну.