Як зробити фотографію темніше в Фотошопі. Як у фотошопі зробити фотографію темніше.

Графічний редактор Adobe Photoshop надає користувачеві масу інструментів для редагування будь-яких зображень, включаючи фотографії. Є в ньому і згруповані в набори керуючі елементи для вирішення конкретних завдань - наприклад, для затемнення або освітлення зображення на фотографіях, що мають дефекти цього роду.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і завантажте в нього фотографію, яку слід зробити темніше.
2
Розкрийте в меню графічного редактора розділ «Зображення», перейдіть в підрозділ «Корекція» і виберіть пункт «Рівні». Графічний редактор відкриє окреме вікно з потрібними настройками. Для доступу до нього можна скористатися і гарячими клавішами ctrl + l.
3
Спробуйте вибрати одну із встановлених за замовчуванням комбінацій установок в поле «Набір». Для затемнення зображення можуть підійти набори, відповідні рядкам «Темнее» і «Більш темні середні тони» з цього списку. Якщо в поле «Перегляд» поставлена позначка, то ви можете бачити, як саме обраний вами варіант змінить вихідне зображення.
4
Підберіть самостійно потрібну комбінацію значень, якщо жоден із стандартних варіантів не дає задовільного результату. Переміщення закрашеного чорним ползунка під гистограммой «Рівні введення» від лівого краю до центру може допомогти із затемненням зображення. Так само як і переміщення закрашеного білим ползунка під шкалою «Вихідні значення» від правого краю до центру.
5
Змініть додаткові установки, доступ до яких відкривається клацанням по кнопці «Параметри», якщо потрібного затемнення домогтися не виходить.
6
Натисніть кнопку OK після закінчення роботи з рівнями.
7
Інший набір інструментів, який здатний допомогти зробити фотографію темніше, можна відкрити через той же підрозділ «Корекція» розділу «Зображення» в меню Adobe Photoshop - виберіть там пункт «Тіні/світла». У мінімальному наборі тут є два повзунки, за допомогою яких вам потрібно підібрати підходящий варіант затемнення. Є й розширений набір керуючих елементів, доступ до яких відкривається виставленням позначки в поле «Додаткові інструменти».