Як прибрати жуйку з джинс. Як відчистити жувальну гумку з джинс.

Що може бути неприємніше, ніж вийти з громадського транспорту і виявити прилиплу жувальну гумку на улюблених джинсах? Така ситуація може статися з кожним. Виникає одне єдине питання, як видалити жуйку і при цьому не зіпсувати річ. На щастя, існують безпечні способи позбутися від забруднення і зберегти джинси.
Вам знадобиться
  • - заморожені продукти або лід;
  • - морозилка;
  • - целофановий пакет;
  • - спрей;
  • - пожувати жуйка .
Інструкція
1
Приступайте до видалення прилиплої жувальної гумки відразу після її виявлення. Прикладіть пакет з замороженими продуктами або мішечок з льодом до жуйку, потримайте 15-20 хвилин і видаліть забруднення механічним способом шляхом зіскоблювання або розминання в руках. При застиганні жувальна гумка легко кришиться і її можна видалити без шкоди для тканини.
2
Візьміть джинси, покладіть їх у целофановий пакет і помістіть в морозильну камеру на 20 хвилин, після цього просто сковирніте жувальну гумку з тканини або соскребите її ножем.
3
Якщо морозильної камери поблизу немає, то пожуйте нову платівку жувальної гумки і спробуйте з її допомогою видалити прилиплу жуйку. Для цього м'якою, пожований гумкою кілька разів намагайтеся відчепити від джинсів прилип шматок.
4
Багато хто використовує зворотний спосіб і намагаються видалити прилиплу жуйку не низькою, а високою температурою, але результат може виявитися прямо протилежним очікуваному. Джинсова тканина досить-таки щільна, і якщо гарячу праску розплавить прилиплу жувальну гумку, то вона глибоко проникне в тканину і вам доведеться користуватися послугами професійних майстрів з хімчистки або вдаватися до агресивних розчинників, таким як бензин, уайт-спірит, ацетон, рідина для зняття лаку або розчинник. При їх використанні завжди є ймовірність отримати на джинсах біла пляма. Однак при дотриманні заходів обережності (гладити через х/б серветку або щільний папір) все ж допустимо застосувати метод нагрівання.
5
І останній - дуже ефективний, швидкий і безпечний спосіб звільнити джинси від прилип жувальної гумки. Купіть спрей, призначений для заморозки забитих і травмованих ділянок шкіри. Придбати його ви можете в аптеці або в магазині, який торгує товарами для спортсменів. Спосіб його використання неймовірно простий і надійний. Рясно нанесіть спрей на прилиплу жувальну гумку і видаліть її механічним способом. Чекати, коли засіб подіє, не потрібно, так як воно має моментальне дію, тобто видалити жувальну гумку з джинсів ви зможете в лічені секунди.