Як видалити вм'ятину за 3 хвилини. вакуумний спосіб видалення вм'ятин.

Вм'ятина на машині не завжди вимагає заміни елемента кузова або фарбування. Якщо фарба на вашому автомобілі після удару не дала тріщину, то усунути таке пошкодження можна вакуумним способом з мінімальною затратою часу.
Інструкція
1
Суть вакуумного методу полягає в тому, що вм'ятини і деформації на кузові автомобіля або видавлюються з внутрішньої сторони за допомогою спеціального інструменту, або витягуються з лицьового зовнішньої сторони. Сама назва цього способу рихтування вказує на те, що вирівнювання і видалення вм'ятин відбувається завдяки створенню вакууму між ремонтованої поверхнею і матеріалом, який приєднується до неї. А створення такого середовища, відповідно, утворює щільне і сильне зчеплення з металом. Наприклад, великі поглиблення і западини на корпусі видаляються шляхом установки гумових вакуумних присосок, що називаються також вакуумними упорамі.Установіте вакуумний упор на увігнутий ділянку.
2
Підведіть насосну станцію і підключіть шланг до корпусу присоски.
3
Увімкніть насос в мережу і почекайте, поки утворюється розрідження всередині упору. Це сприяє міцної фіксації присоски на поверхні деталі, яку потрібно відремонтувати.
4
Отсоедините насосну станцію. Вручну або за допомогою мініліфтеров, механічних підйомників, тягніть присосок в протилежну сторону від вм'ятини
5
Тягніть деталь доти, поки викривлення не прийме первісну форму.
6
Незначні западини і угнутості усуваються з застосуванням систем, який скріплює елементом в яких служить полімерний клей. Робота здійснюється таким же чином як і з вакуумним упором. Порядок дій аналогічний.
7
Крім вище згаданих рішень, існує ще одна технологія усунення западин і глибоких, деформирующих корпус подряпин. Так звана PDR-технологія, яка дозволяє з внутрішньої сторони вигнути нерівності. Завдяки цілому набору спеціальних інструментів PDR-DOL, до якого входять важелі різної довжини, форми і товщини, компетентний і кваліфікований майстер зможе за лічені хвилини повернути колишній стан пошкодженої поверхні. Не знімаючи саму деталь, обшивку і не розбираючи автомобіль, інструмент дозволяє добратися і впливати на потрібну ділянку так, що в результаті виходить рівна заводська геометрія.