Як підсилити загар.

Любителі полежати на сонечку не завжди задоволені отриманим результатом. Засмага може лягти нерівномірно, або взагалі не «прилипати». Існує безліч способів посилення золотистого відтінку шкіри, знаючи деякі з них, ви зможете отримати сильний рівну засмагу, який буде радувати вас сумній восени.
Інструкція
1
Вживайте вітаміни А і Е Вони допомагають шкірі притягувати сонячні промені і отримувати сильний загар. При цьому зовсім не обов'язково пити вітаміни в капсулах. Джерело вітаміну А - морква. Пийте морквяний сік, їжте сиру моркву - бажано щодня. Бета-каротин, що міститься в ній, допомагає «зчепленню» засмаги з шкірою. При вживанні моркви ваш загар здивує не тільки оточуючих, але й вас саміх.Вітамін ж Е можна отримати з риб'ячого жиру, який варто почати приймати за тиждень до початку періоду загоряння.
2
Приймайте сонячні ванни біля води Для посилення засмаги розташовуйтесь у води - сонячні промені відбиваються від водної поверхні і тим самим ви отримаєте їх подвійну дозу. Незважаючи на бажання отримати сильний загар, використовуйте захисні креми з фактором не менш 4. Сонце - найсильніший джерело шкоди для шкіри, причина передчасного старіння і розвитку раку шкіри. Тому завжди пам'ятайте про захист, уникайте прийняття сонячних ванн в обідні години. Ранок - найсприятливіший період для засмаги.
3
Використовуйте спеціальні масла для посилення засмаги Вони містять у собі ті ж вітаміну А і Е, які впливають на шкіру зовні. Плюс до всього, блиск, який набуває шкіра після використання масла, також притягує сонячні промені.
4
Для збереження придбаного засмаги користуйтеся препаратами, створеними спеціально для цього Крему після засмаги зволожать ваше шкіру, втомлену від сонця, знімуть запалення від опіків і збережуть засмагу надовго.
Зверніть увагу
Не перестарайтеся, вживаючи моркву для засмаги. Якщо ви вживаєте її довгий час і у великій кількості, то ефект помаранчевої шкіри вам забезпечений.
Корисна порада
У кожної шкіри є свій поріг, після якого вона вже не стане темніше. Не старайтесь лежати на сонці годинами, коли засмага перестав ставати сильнішими.