Як вибрати плед. Як відбілити флісовий плед.

Гарний теплий плед уособлює собою домашній затишок, тому при покупці слід приділити особливу увагу деталям, і обраний виріб послужить вам не один рік і буде дарувати не тільки тепло, але і гарний настрій.
Інструкція
1
Вибирайте плед виходячи з його розмірів. Для крісел оптимально підійдуть невеликі покривала 130х170 см, для односпальних ліжок - 150х200 см. Також виробники випускають пледи 140х200, 160х200,180х220 і 220х240 см. Рідше можна знайти екземпляри розміром 240х260 см. Віддайте перевагу такому покривалу, яке буде закривати бічні сторони спального місця, але не звисати занадто низько.
2
Зверніть увагу на склад волокна, з якого зроблений плед. Цю інформацію можна знайти на ярличку, вшиті в окантовку або бічний шов. Умовно всі пледи можна розділити на синтетичні і натуральні. До синтетичних плед відносяться акрилові, флісові і Шенілловая покривала. Вони порівняно недорогі, не вимогливі у догляді, легені. Вибираючи з синтетичних варіантів, віддайте перевагу флісового пледу, він трохи дорожче акрилового, але краще пропускає повітря, у нього вище вологостійкість і він не так швидко протирається, як Шенілловая аналог. До недоліків покривал із штучних матеріалів відносяться здібності притягати пил і накопичувати статичну електрику. З іншого боку, їх легко прати в домашніх умовах.
3
Зупиніть свій вибір на пледі з натурального матеріалу, якщо є можливість. Ціна таких виробів трохи вище. Найдоступнішим з таких покривав є бавовняні пледи, їх ще називають жакардовими. Вони не дуже яскраві і розкішні, зате добре витримують прання, екологічно безпечні і добре зігрівають. Найкращий плед - той, що виготовлений з натуральної вовни - овечої, лами, альпаки. Такі пледи прекрасно тримають тепло, пропускають повітря, не накопичують пил і статичну електрику, не звалюються. Пледи, у складі яких є і штучні, і натуральні волокна, поєднують у собі характеристики і тих, і інших виробів.
4
Зверніть увагу на край пледа - важливо, щоб не стирчали нитки, волокна, край був оброблений з використанням спеціальної стрічки. Також на пледі повинні бути відсутніми катишки, потертості, особливо якщо виріб довго лежало в упаковці в складеному стані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tSz9tXJIqvs
Зверніть увагу
Забарвлення і фактура пледа визначається насамперед інтер'єром приміщення в якому буде використовуватися плед. Якщо Ви обираєте плед в подарунок і не знаєте особливостей колірних рішень в інтер'єрі, де буде знаходитися плед, віддайте перевагу пастельній гамі. Найкраще підійде класичне поєднання кольорів, шотландка або зовсім однотонний плед.
Корисна порада
Багатьом знайоме відчуття комфорту, тепла і захищеності, коли, загорнувшись у м'який великий плед, ми спокійно засипаємо на улюбленому дивані. Плед - велике покривало з щільної вовняної тканини. * На невелику ліжко від 100 до 140 см шириною рекомендуються пледи 170х240 см. Колір і малюнки на пледі (якщо вони є) повинні обов'язково підходити до інтер'єру. Можна вибрати плед під колір штор, меблів або шпалер.