Як викликати діалогове вікно.

Діалогове вікно - це спеціальне вікно в інтерфейсі персонального комп'ютера, що містить елементи управління. За допомогою цих функцій можна виконати ряд поставлених завдань.
Інструкція
1
Існує декілька видів діалогових вікон. Діалогове вікно печаті.1. Можна викликати через функцію друку. Натисніть в командному меню пункт «Файл», потім «Друк». 2. Дане вікно можна відкрити, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + P. 3. Варто відзначити, що натискання в контекстному меню пункту «Друк» призведе до безпосередньої друку файлу, минаючи діалогове вікно.
2
Діалогове вікно відкриття файлу або документа.1. Можна викликати, натиснувши на клавішу "Відкрити". Ця кнопка знаходиться в панелі інструментів додатка. Натиснувши її, ви побачите зображення відкритої папки. 2. Також відкрити дане діалогове вікно можна за допомогою меню. Натисніть пункт «Файл», потім «Відкрити» .3. Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O.
3
Діалогове вікно збереження файлу можна викликати тільки одним способом. Виберіть в командному меню пункт «Файл», потім «Зберегти як».
4
Для настройки операційної системи і різного устаткування натисніть «Пуск», потім «Панель управління». Перед вами відповідне діалогове вікно.
5
Діалогове вікно сообщеній.1. Натисніть на відповідний значок. Виведеться вікно з відображенням тексту і кілька варіантів дій для користувача. 2. Найчастіше вікна повідомлень виводяться самі, а деякі з них просять користувача всього лише підтвердити, що дане повідомлення прочитано.
6
Діалогове вікно властивостей папки можна викликати натисканням правою кнопкою миші по необхідної папці.
7
Також кожна програма має свій ряд діалогових вікон. Для відкриття діалогового вікна в будь-якій програмі, достатньо лише вибрати відповідний пункт в її панелі управління, або в меню. Щоб знати, в який саме пункт меню вам потрібно звернутися для того чи іншого дії, необхідно вміти працювати в даній конкретній програмі.