Як одягатися жінці маленького росту. довгі сукні для жінок невисокого зросту.

Невисоким дівчатам не варто комплексувати через зростання, адже поруч з мініатюрною жінкою будь-який чоловік почуває себе велетнем і відчуває бажання допомогти і захистити. Однак при виборі одягу доведеться поламати голову трохи більше, ніж дівчатам стандартного зростання.
Інструкція
1
Перша помилка, яку допускають невисокі дівчата - це туфлі на супервисоких підборах, та ще на платформі. Пам'ятайте, що такі туфлі тільки підкреслять ваш невисокий зріст, так як значно порушать пропорції фігури. До того ж в них незручно ходити. Вибирайте взуття на підборах максимум п'ять - сім сантиметрів.
2
Зазвичай у жінок невисокого зросту мініатюрна ніжка. Підкресліть її витонченість - вибирайте туфлі з вузьким гострим носом, каблуком - чарочкою, з глибоким вирізом - це візуально подовжить ногу і підкреслить красу її ліній. А ось грубі черевики з круглими носками і плоскою платформою зроблять вас більш приосадкуватої.
3
Уникайте одягу з жорсткої тканини, яка стоїть колом. Пам'ятайте, що невисоким дівчатам краще підкреслити плюси своєї фігури, використовуючи тонкий матеріал. Добре підійдуть різні трикотажні тканини, що струмує шовк, і т.д.
4
Якщо ви дюймовочка, то не варто носити балахони, занадто об'ємну одяг. Все, що додає об'єму, візуально зменшує зростання. Краще придбайте облягаючий або скроєну по фігурі одяг. Не носіть також спідниці і сукні до підлоги, особливо розбіжні донизу у вигляді дзвону. Такий одяг робить високих вище, а низеньких - нижче. Ідеальна довжина сукні або спідниці - по коліно. Особливо витонченої здається фігура, якщо спідниця звужена. Носити занадто короткі спідниці після певного віку теж не варто, буде здаватися, що доросла жінка намагається прикинутися дитиною підлітком.
5
Уникайте в одязі горизонтальних ліній, великих деталей, наприклад, одворотів рукавів і брюк, великих накладних кишень, а також контрастів між верхом і низом. Краще намагайтеся підкреслити вертикальні, витягаючі силует лінії - однотонний одяг, V-подібні вирізи, довгі намиста, вертикальні блискавки, помітні гудзики і деталі оздоблення, що йдуть зверху вниз, наприклад, тасьми або стрічки, або декоративні шви контрастного кольору.
6
Краще не носите штани та спідниці із заниженою талією. Вона візуально укорочує ноги, які у невисоких дівчат і так не дуже довгі. Це порушує пропорції фігури, і дівчина здається нижче і кремезний.
7
Також краще не носіть великі об'ємні аксесуари, наприклад, сумки. Велика сумка лише підкреслить малий зріст і може створити комічний ефект.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=odanztXzfdw