Як увійти на свою сторінку в Моєму Світі. зайти в мій світ на свою сторінку.

Популярність соціальних мереж продовжує зростати. Але незважаючи на схожий інтерфейс всіх російськомовних соцмереж, деколи виникають проблеми з тим, щоб увійти в свій аккаунт після довгої перерви. Так, зіткнувшись з труднощами при активації сторінки в "Моем Мире", не варто бити тривогу. Аккаунт може бути відновлений за допомогою декількох нехитрих маніпуляцій.
Вам знадобиться
  • - ім'я (логін) від поштової скриньки на mail.ru
  • - пароль від поштової скриньки на mail.ru
  • - відповідь на секретне питання
  • - логін і пароль від odnoklassniki.ru
  • - достовірні персональні дані, зазначені під час реєстрації аккаунта на mail.ru
Інструкція
1
Відкрийте головну сторінку порталу mail.ru. У правому верхньому куті виберіть вкладку «Пошта» і заповніть графи «Ім'я» і «Пароль». В графі домену необхідно вибрати один із запропонованих варіантів. Натисніть на кнопку «Увійти» і дочекайтеся завантаження сторінки. Якщо система ідентифікує дані, то відкриється сторінка поштової скриньки. У верхньому меню натискайте кнопку «Мій світ» і дочекайтеся завантаження аккаунта.
2
Скористайтеся посиланням на "Мій Мир" через соціальну мережу odnoklassniki.ru. Для цього активуйте свій аккаунт і в верхньому меню натисніть кнопку «Мій світ». Слід пам'ятати, що це меню з'являється в тому випадку, якщо на mail.ru активована функція «Запам'ятати мене на цьому комп'ютері». До слова, аналогічна непряме посилання на Мой Мир присутній в системі обміну швидкими повідомленнями Mail Агент. Якщо це додаток встановлено на вашому комп'ютері, то досить запустити його і в верхньому меню натиснути кнопку у вигляді людини з глобусом. При наведенні миші на цей знак з'являється контекстна підпис «Мій світ».
3
Скористайтеся процедурою відновлення аккаунта якщо mail.ru не може ідентифікувати користувача. Для цього необхідно згадати деякі дані, вказані при реєстрації.
4
Поверніться на стартову сторінку і натисніть кнопку «Забули?» У вкладці «Пошта». Після цього система запропонує кілька варіантів для відновлення. Якщо ви пам'ятаєте логін і домен свого поштового ящика, то після їх введення система запросить відповідь на секретне питання. Сам питання і відповідь на нього були обрані вами ще в момент реєстрації поштової скриньки. Якщо ви не пам'ятаєте відповідь на секретне питання, то скористайтеся службою підтримки, посилання на яку є на цій сторінці внизу екрана.
5
Заповніть форму максимально повно. Система запитує інформацію, яка була вказана в момент реєстрації, тому чим точніше будуть дані, тим вища ймовірність, що mail.ru відновить аккаунт. Слід пам'ятати, що одночасно необхідно направити не більше одного запиту. У разі схвалення заявки mail.ru пришле на вказану поштову скриньку новий пароль для входу в систему. Тому система пришле кілька паролів по числу заявок, що може утруднити процедуру активації облікового запису.
Mail.ru - дуже популярний поштовий сервіс в нашій країні. Крім користування поштовою скринькою тут можна зареєструватися в соціальній мережі «Мій світ» і спілкуватися з друзями та знайомими, слухати музику, грати в ігри.
Інструкція
1
Щоб зареєструватися в «Моєму світі», потрібно спочатку зайти в свою поштову скриньку на mail.ru. У самому верху сторінки ви побачите ярлички: «Mail.Ru», «пошта», «Мій Світ», «гри», «знайомства», «новини», «пошук в Інтернеті», «всі проекти». Сміливо натискайте на «Мій світ». Можна й не заходити в поштовий ящик. Просто вбийте в рядку пошукача «Мій світ mail.ru». Ввести потрібно адресу електронної пошти і пароль від неї.
2
Тепер можете сміливо оформляти свою персональну сторінку. Завантажте фотографію. Можете вибрати одну або декілька. Потім заповніть анкету. Тут потрібно вказати дату народження, місце розташування, псевдонім для цієї соціальної мережі. Це може бути реальне чи вигадане ім'я - неважливо. Головне - ці пункти обов'язкові для заповнення. Всі інші дані про себе пишуться виключно по желанію.В пункті «інтереси та інше» можна відзначити сімейне та житлове становище, підібрати за параметрами типаж своєї зовнішності. Можна поділитися своїми захопленнями і поглядами.
3
Далі - відкрийте ярличок «освіта». Тут пропонується вибрати школу, технікум, вуз зі списку. Можете вписати і роки навчання в кожному з цих навчальних закладів. Після заповнення цієї частини анкети навпроти кожної назви зазначеного вами навчального закладу буде відображатися скільки учнів тих років зареєстровані в «Моєму світі». Клікнувши на такий ярлик можна тут же приступити до їх пошуку. Та ж ситуація і з колегами по роботі, і з сусідами. Кожного з знайдених людей можна додати в друзі. Якщо когось не знайшли, спробуйте в графі «пошук» вказати прізвище, ім'я, стать, місто. Зі списку так само можете вибрати школу, вуз, вулицю, військову частину.
4
В графі «кар'єра» місця роботи вказуйте в хронологічному порядку. Якщо вас цікавить пошук роботи, то загляньте в пункт «знайти роботу». Ви опинитеся на сервісі «Робота mail.ru», де потрібно буде створити резюме. Там же можна підписатися на вакансії.
5
В «Моєму світі» можна вибрати спільноти за інтересами, додати на свою сторінку музику або відео, які можна завантажити самостійно зі свого комп'ютера або ж знайти в самій цій соціальній мережі. Можете вказати свої свята - ваші друзі будуть бачити цю інформацію. У цьому сенсі соціальна мережа на mail.ru нічим не поступається «Однокласників» і «В контакті».
Зверніть увагу
Мій світ готовий стати світом кожного. Одна з найбільш привабливих мереж, найбільш відвідуваних і обговорюваних серед користувачів - це соціальна мережа Мой Мир. Відмінний задум, вдале втілення в життя - і реалізація проекту здобула свою дію. Результат перевершив найсміливіші очікування творців - десятки тисяч людей спілкуються між собою.
Корисна порада
Перевірте, чи можете ви зайти на свою сторінку на Пошті. Якщо вхід неможливий, перейдіть в цей розділ. Якщо Ви забули пароль від сторінки в Моєму Світі, перейдіть на форму відновлення пароля. Коли при спробі зайти на свою сторінку видається повідомлення «Ваш профіль скомпрометована», то для входу в свій Мир, необхідно змінити пароль і секретне питання з відповіддю у вашій поштовій скриньці, а також ввести код, який буде відправлений на телефон, який підтверджений в Моєму Світі.