Як створювати музичні листівки. Як самій робити музикального открітку.

Музичні листівки були популярними недорогими подарунками протягом усіх дев'яностих років. Потім їх майже перестали випускати. Якщо ви все ж захочете подарувати кому-небудь музичну листівку, зробіть її самостійно.
Інструкція
1
Візьміть звичайну паперову листівку з бажаним малюнком. Вона може бути як готовою, так і саморобною. До неї пред'являються дві вимоги. По-перше, вона повинна бути зроблена з досить щільного паперу. По-друге, всередині неї не повинно бути ніяких малюнків, у всякому разі, пов'язаних з сюжетом. Якщо без цього не обійтися, купіть дві однакових листівки і вкладіть одну в іншу.
2
Музичний модуль витягніть з будь розбитою іграшки. Розберіть його, залишивши тільки тонку плату. Звичайний динамік, який має велику товщину, замініть на тонкий п'єзоелектричний. Якщо плата стара, і динамік на неї підключений через транзистор, видаліть його і підключіть пьезодінамік до виходу мікросхеми безпосередньо.
3
Для живлення використовуйте дві маленькі годинникові батарейки. Вони ні в якому разі не повинні бути літієвими. Зробіть для них утримувачі, конструкція яких повністю виключає можливість короткого замикання.
4
З'єднайте батарейки послідовно. Підключіть їх до плати, дотримуючись полярності, через мікрокнопку.
5
Якщо друга листівка відсутня, виріжте з щільного паперу лист, в точності відповідний єдиною листівці за розмірами. Всю електроніку розмістіть між ними, закріпивши двосторонньої клейкою стрічкою, зорієнтувавши кнопку всередину. Листи з'єднайте між сотої степлером. Переконайтеся, що така подвійна листівка легко відкривається і закривається, а поки натиснута кнопка, звучить мелодія.
6
Якщо плата має окремі контакти для кнопки, підключіть її чи не послідовно з батарейками, а до них. Тоді при відпуску цієї кнопки звучання буде припинятися не миттєво, а коли листівка дограє мелодію до кінця.
7
З внутрішньої сторони листівки навколо кнопки намалюйте квадрат або коло. Усередині нього намалюйте зафарбований трикутник, спрямований вправо - загальноприйнятий символ кнопки "Play". Також напишіть поздоровлення для того, кому призначається листівка. Оригінальний сувенір у стилі дев'яностих готовий. Залишилося вручити його.
Складно уявити собі Новий рік та інші свята без вітальних листівок. Вони також бувають видові, запрошення та інформаційні. Перш ніж листівка з'являється на світ, відбувається цікавий виробничий процес.
Інструкція
1
Коли створюється вітальна листівка, спочатку придумується дизайн і поздоровлення, часто у віршах. Придумується найбільш підходяща для даної листівки обробка. Дизайнер, який володіє допечатном і поліграфічними технологіями, готує оригінал листівки до тиражування.
2
По суті листівка - це одностороння або двостороння друкована продукція. Друк зазвичай здійснюється офсетним або цифровим способом на щільному папері, тонкому картоні. Спеціально для друку листівок були створені сорти паперу з певною щільністю. Спочатку друк здійснюється на аркушах великого формату, які потім розрізаються на декілька екземплярів листівки. Якщо необхідно, підрізають куточки.
3
Сучасні технології дають можливість виробляти складну друковану продукцію з оригінальною обробкою, яка надає їй неповторний вигляд. Є кілька способів обробки: тиснення, вирубка, ламінування, конгрев, лакування. Вирубка або висікання використовуються для формування фігурного контуру листівки. Тиснення робить друковану продукцію більш ефектною, наприклад, для блиску застосовується тиснення фольгою. Лакування робить листівку більш привабливою. Відбиток може бути покритий звичайним або гліттерним (з блискітками) лаком повністю або вибірково.
4
Особливий вид листівок - стереозображення з ефектом об'єму. Вони виготовляються за допомогою технології лентикулярной друку на спеціальних верстатах у великому форматі по кілька зображень на одному аркуші, потім розрізаються.
5
Потім робиться додаткове оформлення у вигляді наклеєних бантиків і т.д., якщо воно передбачене.
6
Друк сучасних листівок здійснюється на виробничому обладнанні з застосуванням стійких, яскравих фарб, які не вицвітають і не стираються. У виняткових випадках листівки друкуються на тканих матеріалах, дереві, пластику або металі.
7
Все більш популярні листівки, зроблені своїми руками. Це може бути намальована листівка, аплікація, скрапбукінг із застосуванням різних матеріалів. Листівками можуть бути навіть друковані пряники.