Як синхронізувати телефон з комп'ютером. Як синхронізувати контакти телефону з комп'ютерів.

Синхронізація прийнято іменувати операцію копіювання і передачі даних між настільним комп'ютером і мобільним пристроєм. Виконання даної процедури не вимагає глибоких пізнань в області комп'ютерного програмування або програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - мобільний пристрій, що підтримує синхронізацію;
  • - ПК з операційною системою Windows XP/7;
  • - з'єднувальний провід USB;
  • - програма синхронізації ( залежить від моделі телефону)
Інструкція
1
Створіть резервну копію всієї важливої інформації, що зберігається в телефоні для можливості відновлення даних у разі виникнення непередбачених неполадок.
2
Оберіть програму збереження контактів на комп'ютері: «Адресна книга Windows» і «Календар» для Windows 7 і Windows Vista або Outlook Express для Windows XP.
3
Підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю (Можливими варіантами сполуки є також використання протоколу Bluetooth або ІК-портів) і дочекайтеся появи значка програми синхронізації в головному меню «Пуск» або області повідомлень на панелі задач.
4
Вкажіть необхідні параметри синхронізації для вибору типу і властивостей переданих даних і дочекайтеся завершення порівняння інформаційних баз комп'ютера і мобільного пристрою.
5
Вкажіть необхідну дію - змінювати дані телефону згідно з даними комп'ютера або доповнити інформацію комп'ютера збереженими даними мобільного пристрою. Визначте необхідність видалення дубльованих інформації.
6
Дочекайтеся завершення процесу синхронізації і від'єднайте телефон від комп'ютера.
Корисна порада
Програмами, призначеними для виконання операції синхронізації і надана разом з мобільним пристроєм (або доступними до безкоштовного скачування на сайті виробника), є: - Nokia PC Suite або Ovi Suite для телефонів Nokia (універсальні); - PC Companion для телефонів SonyEricsson (можливий варіант онлайн синхронізації на сайті виробника); - LG PC Suite для телефонів LG (ghjdthmnt сумісність моделі!); - Samsung PC Stidio, Samsung PC Sync і Samsung Kies для телефонів Samsung; - HTC Sync для смартфонів HTC, що працюють під керуванням OS Android; - Microsoft Active Sync і Центр синхронізації пристроїв Windows Mobile для смартфонів, що працюють на платформі Windows Mobile; - iTunes для Iphone і iPad з iOS.