Як відсвяткувати день народження дорослого.

Святкування дня народження дорослої людини - це завжди цікаво. Кожного разу ви ламаєте голову, як відзначити це свято, щоб воно залишилося в пам'яті надовго. Як зазвичай, приходять родичі, знайомі та друзі. Щоб гості просто не сиділи за столом, придумайте для них різноманітні розваги.
Інструкція
1
Не готуйте щось банальне для урочистого вечора. Пам'ятайте, що в такі дні всі чекають чудес. Зверніться в агентство по організаціям свят. Там вам можуть запропонувати навіть політ на повітряній кулі.
2
Влаштуйте святковий розіграш під час урочистостей. Найміть акторів або придумайте сюжет розіграшу самі. Варіантів досить багато. Наприклад, два співробітники поліції затримують винуватця торжества і ведуть в те місце, де організовано святковий вечір. Звичайно, людина, яка затриманий, буде дуже здивований.
3
Організуйте конкурси та ігри для гостей. Вони можуть бути різними. Наприклад, гості повинні розбитися на пари. Кожна пара - це жінка і чоловік. Мета - розгорнути фантик цукерки і з'їсти ласощі без допомоги рук. Перемагає одна з пар, яка перша це зробить.
4
Напишіть на папірцях у вигляді сердечок перші рядки якої-небудь з пісень і запропонуйте гостям доспівати куплети, перші рядки яких їм дісталися по черзі. Інший конкурс називається «Одягни даму». Дівчина тримає в одній руці клубок стрічки, а хлопець за допомогою губ бере кінчик стрічки і обмотує стрічкою дівчину. Виграє той, у кого вийде гарніше наряд, хто швидше впорається із завданням.
5
Влаштуйте маскарадний бал. Приготуйте заздалегідь запрошення, в яких вкажіть, що кожен гість повинен бути в костюмі якого-небудь героя кінофільму або казки. При цьому можна подумати про конкурс на найкращу постановку сценарію з фільму. Придумайте що-небудь.
6
Звичайно, не забудьте про святковий стіл. Можна приготувати багато вишуканих страв. Зробіть щось нове й оригінальне, знайдіть цікаві рецепти в кулінарній книзі або відповідному журналі. Порадуйте своїх друзів і знайомих дивовижними салатами, смачними солодощами. Можна відзначити день народження і вдвох, разом з коханою людиною. Якщо ви не любите гучних компаній, то це буде ідеальним варіантом для вас.