Як повернути гроші за товар неналежної якості.

Багато людей не раз стикалися з ситуацією, коли покупка будь-якого товару оберталася розчаруванням через те, що, повернувшись додому, вони виявляли на ній недолік або брак. Мало хто з покупців звертається до продавця, щоб відстояти свої права і отримати назад гроші. ЗЗПП ясно роз'яснює права покупця щодо повернення товару неналежної якості.
Інструкція
1
Покупець при вирішенні питання про повернення грошей за товар неналежної якості, бажає просто розірвати договір купівлі-продажу. Звичайно, при покупці будь-яких речей ми не завжди складаємо письмовий договір, так як це дуже обтяжливо для обох сторін. Але навіть касовий чек є документом про укладення угоди, тому для повернення товару з юридичної точки зору достатньо і його.
2
Все виглядає досить просто: ви віддаєте товар, пред'являючи при цьому касовий або товарний чек, а вам повертають кошти. Але, на жаль, продавцю не вигідно втрачати отриманої від покупця виручки. Тому він готовий піти на різні хитрощі, при чому іноді не зовсім законні.
3
При твердому відмову зробити повернення грошових коштів з боку продавця, рекомендується написати заяву на ім'я директора даної фірми. Заяву необхідно скласти у вільній формі, виклавши всі обставини конфліктної ситуації. При цьому вам слід бути впевненим, що пошкодження товару відбулося дійсно не з вашої вини, інакше незалежна експертиза може визнати правоту продавца.Еслі експертиза була проведена, але вам було знову відмовлено в поверненні грошей, так як були виявлені ознаки пошкодження товару після його купівлі, не опускайте руки. Ви в праві подати позов до суду, щоб оскаржити проведену експертизу. Але будьте готові до того, що судовий процес може затягнутися на кілька місяців.
4
Якщо ситуація не дозволяється на вашу користь без втручання суду, то для правильного складання заяви зверніться до юриста. Також в цьому питанні вам може допомогти товариство, яке займається захистом прав споживачів.
5
У разі явної агресивності з боку продавця та неотримання в розумні терміни відповіді з боку керівництва компанії, ви можете поступити таким чином. Проведіть незалежну експертизу за свій рахунок, подайте позовну заяву. У разі вашого виграшу в суді, продавець зобов'язаний не тільки повернути гроші за товар, але і компенсувати вам всі витрати на експертизу.