Як побудувати картковий будиночок. Як зібрати невеликий картковий будиночок.

Якщо вірити енциклопедії, то карти - це просто аркуші паперу для гри. Однак, як показує світова історія, ці аркуші паперу принесли немало бід і користі, а іноді навіть змінювали людські долі. Карти не тільки азартна гра, а й «тренажер терпіння» - спробуйте побудувати картковий будиночок.
Інструкція
1
Отже, карта являє собою прямокутник з тонкого картону, який має дві великі сторони і дві малі. Щоб побудувати картковий будиночок, необхідна хоча б одна колода з 36 карт. Для початку краще брати пошарпані карти з пом'ятими краями. Вони краще зберігають стійкість. Можна також трохи схитрувати і трохи намочити слиною краю карт, щоб вони злегка склеювалися. Будиночки треба будувати на рівній гладкою і стійкій поверхні.
2
Побудуйте класичний будиночок. Візьміть дві карти, поставте їх на малі ребра на відстані близько 5 см один від одного, нахиліть вершинами до торкання, щоб вийшла буква Л. Таким чином побудуйте ще кілька опорних вершин поруч. Далі покладіть на їх вістря карти плазом таким чином, щоб один кінець карти лежав на одній вершині, а інший кінець - на сусідній. На вийшла майданчику знову побудуйте опорні вершини і т.д.
3
Будиночок з трикутників. Встановіть три карти на великі ребра поруч один з одним, щоб вийшов рівносторонній трикутник. На цю конструкцію укладіть плазом одну або дві карти. На вийшла майданчику знову побудуйте трикутник. Такими трикутниками можна розширити будиночок в різні боки, пристроюючи карту за картою. Будиночок виходить стійким і нагадує трикутні стільники.
4
Стандартний будиночок. Цим способом користуються більшість карткових «архітекторів». Візьміть чотири карти і встановіть їх на малі ребра квадратом таким чином, щоб кожна наступна сторона квадрата починалася від середини ребра карти. Якщо подивитися зверху, то вийти як би чотири Т, з'єднаних один з одним. Це положення карт вважається найбільш стійким і дозволяє збирати досить високі конструкції.
Зверніть увагу
Пристрасними шанувальниками карт свого часу були А.С. Пушкін і Ф.М. Достоєвський. А гра в покер сьогодні вважається спортивною грою, проводяться навіть світові чемпіонати.Возвесті будиночок з карт виявляється не так просто. Треба мати терпіння, акуратність і зосередженість, щоб обережно звести такий будинок. Що вже говорити про Брайана Бергу, який будує цілі хмарочоси, використовуючи по декілька сот тисяч карт за раз.