Як експортувати пошту outlook.

Додаток Outlook, що входить в офісний пакет Microsoft Office, є одним з найбільш часто використовуваних поштових клієнтів. Всі листи програма зберігає в файлах власного формату. Однак можна експортувати пошту outlook у вигляді даних, придатних для подальшої обробки.
Вам знадобиться
  • - програма Outlook з пакету Microsoft Office.
Інструкція
1
Визначте папку, пошта з якої повинна бути експортована. Перегляньте вміст наявних папок, послідовно виділяючи їх в списку розділу «Все поштові папки» панелі «Пошта». Запам'ятайте назву потрібної папки.
2
Запустіть майстер імпорту та експорту даних. В головному меню Outlook послідовно виберіть пункти «Файл» і «Імпорт і експорт ...».
3
Перейдіть в режим експорту даних. У списку «Виберіть потрібну дію» вікна «Майстер імпорту та експорту» виділіть пункт «Експорт у файл». Натисніть кнопку «Далі».
4
Виберіть формат файлу, в який буде експортована пошта. У списку «Створити файл наступного типу» вікна майстра імпорту та експорту виділіть пункт, відповідний предпочитаемому формату. Натисніть кнопку «Далі».
5
Вкажіть папку, яка послужить джерелом даних і, якщо це необхідно, налаштуйте параметри експорту. В дереві «Експортувати з папки» виділіть елемент з ім'ям, визначеному на першому кроці. Якщо експорт виробляється в файл особистих папок Outlook (pst), у вікні майстра будуть доступні додаткові опції. В цьому випадку розгляньте необхідність установки прапорця «Включити вкладені папки», а також фільтрації експортованих даних. В іншому випадку натисніть кнопку «Далі».
6
Налаштуйте параметри фільтрації пошти при експорті, якщо це необхідно. Клікніть по кнопці «Відбір». У діалозі вкажіть умови вибірки даних. Так, можна обмежити область експорту тільки листами, отриманими або відправленими певним адресатам, листами, що містять певний текст, і т.д. Після вибору необхідних опцій, натисніть кнопку OK. У вікні майстра натисніть «Далі».
7
Експортуйте пошту Outlook. На останній сторінці майстра в поле «Зберегти файл як" введіть шлях та ім'я файлу, в який будуть поміщені дані. Або натисніть кнопку «Огляд» і виберіть каталог та ім'я в діалозі. Натисніть кнопку «Готово». Дочекайтеся закінчення процесу експорту.
Корисна порада
Якщо в один файл необхідно експортувати листи, що знаходяться в різних місцях, створіть тимчасову папку, скопіюйте туди потрібну пошту і виконайте експорт даних з цієї папки. Копіювання листів можна зробити шляхом перетягування їх мишею, утримуючи клавішу Ctrl.
Експорт повідомлень електронної пошти відбувається за допомогою відповідного пункту меню використовуваної вами програми. Майже всі поштові клієнти мають схожий алгоритм дій, різниця може полягати лише в форматах файлів повідомлень. В програмі The Bat! список повідомлень має той же формат, що і в Mozilla Thunderbird.
Вам знадобиться
  • Поштовий клієнт.
Інструкція
1
Відкрийте поштовий клієнт The Bat! на вашому комп'ютері. Виділіть всі ті листи, які ви хочете надалі експортувати в Mozilla Thunderbird за допомогою натискання поєднання лівої кнопки миші і клавіші Ctrl (якщо хочете виділити всі листи, використовуйте клавішу Shift і натискання кнопки миші по останньому письму в списку поштового клієнта). Перейдіть до розділу інструментів і виберіть експорт виділених вами листів, виберіть UNIX-ящик.
2
У вікні виберіть місцезнаходження для файлу з вашими листами, не забудьте його. Підтвердіть операцію. Найкраще використовуйте варіант назви файлу з нижніми підкресленнями між словами, спочатку має йти назва вашого ящика, потім назва папки експортованих повідомлень. Надалі це помітно спростить перенос повідомлень в Mozilla Thunderbird.
3
Закрийте поштовий клієнт The Bat !. У директорії "Mail" скопіюйте папку "Local Folders" в каталозі профілю. Після цього знайдіть аналогічну папку клієнта Mozilla Thunderbird, після чого скопіюйте в неї дані з вищевказаної папки і файл з експортованими повідомленнями , збережений вами раніше.
4
Перезапустіть Mozilla Thunderbird, після чого ви знайдете в ній скопійовані листи в спеціальному меню, для відкриття якого перейдіть до панелі інструментів програми і відкрийте параметри облікового запису. Відкрийте розділ «Архів».
5
Якщо вам необхідно виконати експорт не тільки, наприклад, вхідних листів з клієнта The Bat !, збережіть всі розділи окремо, не забуваючи вказувати імена через нижнє підкреслювання. Зверніть увагу, що не всі поштові клієнти підтримують один і той же формат файлів повідомлень, тому, якщо експорт пошти відбувається між двома програмами, що працюють з різним типом файлів, використовуйте спеціальні редактори і конвертери для їх перетворення.
Корисна порада
Завжди створюйте резервні копії електронних листів.